• Informacje na temat:

  nergal podarł biblię

Artykuły na temat: nergal podarł biblię
 • Szok! Nergal rozsypał prochy fana na koncercie!

  Adam "Nergal" Darski (38 l.) nie przestaje szokować i zaskakiwać!

 • Sąd Najwyższy: Nergal niewinny!

  Sąd Najwyższych oddalił w czwartek (5 marca) - jako bezzasadną - kasację prokuratora i oskarżyciela posiłkowego od wyroku uniewinniającego Adama Darskiego "Nergala" od zarzutu obrazy uczuć religijnych. Muzyk podczas jednego ze swoich koncertów podarł Biblię.

 • Nergal nie stracił kontraktu reklamowego

  Ostatnio jeden z tygodników donosił, że w związku z bojkotem produktu przez środowiska katolickie (Nergal podarł na scenie Biblię) Nergal stracił kontrakt reklamowy. Okazuje się, że zakończył się(...) względu na moje doświadczenia z białaczką oraz fakt, że otrzymałem od DKMS pomoc wtedy, kiedy jej potrzebowałem" - podkreślił Nergal. Informację tę na łamach "Twojego Imperium" potwierdza Joanna...

 • Nergal o wyroku Sądu Najwyższego: Dostałem wiele wsparcia od katolików

  Cała ta sytuacja miała kafkowski charakter - podsumowuje Adam Darski "Nergal" zakończony po sześciu latach proces o obrazę uczuć religijnych. W marcu 2015 roku Sąd Najwyższy ostatecznie uznał lidera grupy Behemoth za niewinnego.

 • Nergal pójdzie siedzieć?

  Gdyńska prokuratura rejonowa postawiła liderowi deathmetalowego zespołu Behemoth, Adamowi "Nergalowi" Darskiemu , zarzut obrazy uczuć religijnych. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

 • Nergal uniewinniony

  Sąd Rejonowy w Gdyni uniewinnił w poniedziałek (3 czerwca) lidera grupy Behemoth Adama Darskiego, "Nergala", oskarżonego o obrazę uczuć religijnych. W 2007 r. muzyk podczas koncertu w Gdyni w klubie "Ucho" podarł Biblię i używał przy tym wulgarnych słów.

 • Nergal stracił kontrakt reklamowy

  Środowiska katolickie dopięły swego - Nergal stracił kontrakt reklamowy.

 • Nergal uniewinniony: "Swoista forma sztuki"

  Nergal z zespołu Behemoth został uniewinniony w procesie o znieważenie uczuć religijnych.

 • Nergal nie znieważył uczuć religijnych

  Gdyński sąd rejonowy umorzył w poniedziałek, 28 czerwca, sprawę Adama "Nergala" Darskiego , oskarżonego o znieważenie uczuć religijnych, i uznał, że nie doszło do popełnienia przestępstwa. Prokuratura zapowiedziała odwołanie od tej decyzji.

 • Nergal: Podarcie Biblii? Oczywista rzecz

  Adam "Nergal" Darski, wyjaśniając podarcie Biblii w 2007 roku, porównał tę sytuację do... kłótni z dziewczyną.

Wideo na temat: nergal podarł biblię
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Niebo istnieje... naprawdę

  Film "Niebo istnieje... naprawdę" zrealizowany został na podstawie światowego bestselleru. Książka sprzedała się w 8 mln, przetłumaczona na 35 języków. To prawdziwa historia Coltona Burpo (Connor Corum) chłopca, który podczas operacji znalazł się na granicy życia i śmierci. Rodzice (Kelly Reilly, Greg Kinnear) nie spodziewali się, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszą piękną i wyjątkową opowieść o podróży chłopca do nieba i z powrotem. Czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił...