• Informacje na temat:

  nergal ujawnia

Artykuły na temat: nergal ujawnia
 • "The Voice of Poland": Będzie szósta edycja

  Wiosną zobaczymy szóstą edycję "The Voice of Poland". 9 i 10 stycznia w Warszawie odbędą się precastingi.

 • Behemoth pracuje nad nową płytą

  - Mamy już 30 minut nowej muzyki - ujawnia w rozmowie z INTERIA.PL Nergal, lider pomorskiego Behemotha.

 • Behemoth ujawnia okładkę

  Biblijna wielka nierządnica Babilonu na siedmiogłowej, rogatej bestii - poznaliśmy obraz, który zdobić będzie "Evangelion", nowy album pomorskiej grupy Behemoth.

 • Wielki sukces Behemoth

  "Nowa Ewangelia była jednym z największych, najjaśniejszych wydarzeń koncertowych w całej historii zespołu" - Nergal, lider pomorskiej grupy Behemoth, podsumowuje zakończoną na początku października trasę po Polsce.

 • Behemoth: Album w drodze

  "Mamy około siedmiu nowych kompozycji" - o postępie prac nad następcą albumu "The Apostasy" mówi Nergal, lider pomorskiej formacji Behemoth.

 • Behemoth: Plany na 2008

  Nowe DVD, EP-ka, prace nad następcą "The Apostasy", kolejne trasy, w tym m.in. w Afryce i Japonii - to tylko niektóre z bogatych planów na 2008 roku Behemoth, najbardziej znanej polskiej formacji na świecie.

 • "Nie tylko dla maniaków"

  W połowie czerwca 2012 roku do księgarń trafią "Konkwistadorzy Diabła", pierwsza, oficjalna biografia pomorskiego Behemotha, spisana ręką Łukasza Dunaja.

 • Co zaśpiewają podopieczni Ani i Nergala?

  Już w najbliższa sobotę (19 listopada) kolejny odcinek "The Voice Of Poland". Tym razem o pozostanie w programie walczyć będą członkowie zespołów Ani Dąbrowskiej i Nergala.

 • Biskup potępia TVP za Nergala

  Włocławski biskup Wiesław Mering w emocjonalnym liście do wiernych zaprotestował przeciwko obecności Adama "Nergala" Darskiego na antenie telewizji publicznej.

 • "The Voice Of Poland": Żegnamy Ewę i Maćka

  Za nami pierwszy z emitowanych na żywo odcinków "The Voice Of Poland". Z programem pożegnała się dwójka uczestników: Ewa Kłosowicz i Maciej Moszyński. W programie nie zabrakło kontrowersyjnych opinii i nieocenzurowanych kłótni jurorów!

Wideo na temat: nergal ujawnia
 • Ratujmy Mikołaja

  Elf Bernard marzy, aby trafić do elitarnej grupy naukowców pracujących w tajnym laboratorium Świętego Mikołaja. Jednak, za sprawą niefortunnego wynalazku, poczciwy pechowiec niechcący ujawnia lokalizację laboratorium chciwemu miliarderowi. Złoczyńca pragnie ukraść sekrety Mikołaja i wejść w posiadanie magicznej Kuli Czasu, która umożliwia wręczenie prezentów dzieciom na całym świecie w zaledwie jedną noc. Jedynym sposobem na powstrzymanie zła, naprawienie szkód, uratowanie Mikołaja i świąt...

 • Pierwszy raz

  Lekka i bezpretensjonalna komedia młodzieżowa, która nawiązuje klimatem do kinowych hitów "Cała ona", "American Pie" i "Wredne dziewczyny". Nieśmiały pierwszak Victor (Devon Werkheiser) zakochuje się po uszy w uczennicy starszej klasy. Niestety, Anya (Scout Taylor-Compton) gra w zupełnie innej lidze. Jest piękna, popularna i ma bogatego chłopaka szpanującego markową odzieżą i najnowszym modelem Lotusa. Jednak szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że Victor dostanie szansę zainteresowania...

 • Geneza Planety Małp

  Will Rodman (James Franco) to naukowiec pracujący w firmie farmaceutycznej Gen-Sys, w której pracuje się nad stworzeniem leku regenerującego tkankę mózgową. Celem naukowca jest wynalezienie leku na chorobę Alzheimera, na którą cierpi jego ojciec, Charles (John Lithgow). Skupiony wyłącznie na pracy, ma problemy z kontaktami z innymi ludźmi, ale choroba ojca zbliża ich do siebie. Badanie leku ALZ-112 na ludziach ujawnia skutek uboczny w postaci wzrostu agresji, więc Will musi zamknąć swój...