• Informacje na temat:

  nergal w grze

Artykuły na temat: nergal w grze
 • 2011: Muzyczne wydarzenia roku

  Adele sprzedaje miliony płyt, lekarz Michaela Jacksona idzie do więzienia, Nergal najciemniejszą gwiazdą polskiej popkultury, wreszcie tragiczny koniec Amy Winehouse. Tak właśnie wyglądał mijający rok w muzycznym show-biznesie, który podsumowujemy w dziesięciu najistotniejszych, naszym zdaniem, wydarzeniach.

 • "Włosy na klacie" Małgorzaty Foremniak, "cipiciąga" i "przedłużenia penisa" Nergala

  Telewizyjne konkursy talentów to nie tylko popisy wokalno-muzyczne, ale też do bólu nieprzyjemne i złośliwe opinie oceniających, spięcia i kłótnie na linii uczestnicy-jurorzy i przekraczające barierę dobrego smaku pochwały. Specjalnie dla Was wybraliśmy najmocniejsze incydenty z "Must Be The Music", "Mam talent" i "The Voice Of Poland".

 • 5. rocznica śmierci lidera Death

  Dokładnie 5 lat temu, 13 grudnia 2001 roku, odszedł Chuck Schuldiner, jeden z najbardziej utalentowanych muzyków w historii metalu. Pionier amerykańskiego death metalu zmarł po długoletniej walce z rakiem mózgu. Miał zaledwie 34 lata. Oryginalny wokalista, wspaniały gitarzysta legendarnego Death oraz Control Denied, myśliciel, poeta, a przede wszystkim fenomenalny kompozytor, do dziś pozostaje niewyczerpanym źródłem inspiracji.