• Informacje na temat:

  nergal w tvp

Artykuły na temat: nergal w tvp
 • Nergal ocenzurowany przez TVP

  TVP zabroniła Nergalowi negatywnego wypowiadania się na tematy religijne w nowym show "The Voice" . Czy niepokorny muzyk przystanie na takie ograniczenie?

 • Polska na Eurowizji 2015: Nie ma miejsca dla Dody

  Dziś (9 marca) poznamy polskiego reprezentanta na Eurowizję. Nie będzie nim Doda, na co liczyło wielu jej fanów.

 • Nergal przyciąga miliony

  Biskupi się pieklą, a tymczasem TVP zgarnia mnóstwo pieniędzy z reklam, wyświetlanych w porze nadawania "The Voice of Poland". Kontrowersyjny Nergal przyciąga przed ekrany telewizorów coraz więcej Polaków!

 • Nergal atakuje TVP!

  Adam "Nergal" Darski ma wielki żal do decydentów Telewizji Polskiej, że nie promowali wystarczająco programu "The Voice Of Poland", w którym był jurorem.

 • Nergal wygryzie Sablewską?

  Wiele wskazuje na to, że Maja jednak straci posadę jurora w kolejnej edycji "X-Factor". Czy zastąpi ją kontrowersyjny Nergal? Weź udział w ankiecie!

 • Nergal przechodzi do TVN!

  "Nergal podpisał kontrakt z TVN" - taką informację podał na Twitterze Tomasz Machała, dziennikarz Polsatu.

 • Nergal ostro o Janie Pawle II

  Nergal jako student chciał pisać pracę magisterską o... polskim papieżu!

 • Nergal "uzdrawiał", prezes TVP żąda wyjaśnień

  Prezes TVP Juliusz Braun zwrócił się o szczegółowe wyjaśnienia do producenta programu "The Voice of Poland" oraz do Adama Darskiego "Nergala" w związku z czwartkowymi informacjami prasowymi o zachowaniu jurora programu w jednym z warszawskich klubów.

 • To pewne: Nergal jurorem show!

  Lider metalowego zespołu Behemoth niedługo zostanie celebrytą pełną gębą. Adam właśnie podpisał umowę z TVP i jesienią zasiądzie w jurorskiej loży muzycznego show, który ma zniszczyć "X-Factor"!

 • Nergal to antysemita?

  Maciej Iłowiecki poinformował, że odszedł z Rady Etyki Mediów z powodu tolerowania obecności Adama "Nergala" Darskiego w TVP.

Wideo na temat: nergal w tvp
 • Apartament

  Nowy film producentów wielkiego przeboju polskich kin - "Świadectwa", w którym zobaczymy niezwykłe, nigdy wcześniej niepublikowane materiały, pokazujące prywatne oblicze Jana Pawła II. "Apartament" daje widzom niepowtarzalną szansę poznania Papieża Polaka takim, jakim znało go tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników. W filmie wykorzystano niezwykłe, niepublikowane do tej pory materiały wideo, stanowiące zapis prywatnych wyjazdów, rozmów i spotkań Jana Pawła II. W filmie...

 • Wszyscy mają się dobrze

  Frank Goode, po śmierci żony, próbuje odzyskać kontakt z dorosłymi już dziećmi. Postanawia wyruszyć w podróż i niespodziewanie odwiedzić całą czwórkę: Davida, który jest "uznanym artystą" w Nowym Jorku, starszą córkę Amy, która "wysoko zaszła w reklamie", Roberta, "dyrygenta w Chicago" i Rosie - "główną tancerkę w rewii w Las Vegas". Jak wiele wspólnego z rzeczywistością ma to, co Frank wiedział do tej pory o życiu swych dzieci...? Gorzka podróż Franka W 1990 roku Giuseppe Tornatore...

 • Jan Paweł II. Szukałem Was...

  "Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii. W produkcji zostały użyte unikalne materiały archiwalne z Janem Pawłem II pochodzące ze zbiorów...

Dyskusje na temat: nergal w tvp
 • Re: "Wspaniałe stulecie" po polsku!

  Cichopek, Kożuchowska, Zakościelny, Olbrychski, Nergal, Doda, Żebrowski i reż. A. Wajda przy wsparciu TVP i Amber Gold.

 • Re: "Wspaniałe stulecie" po polsku!

  Cichopek, Kożuchowska, Zakościelny, Nergal, Doda, Żebrowski, Mroczki dwa, reż. A. Wajda. Film wsparty przez TVP i Amber Gold.

 • Re: Surmaczowa ma guza!

  , a poziom tekstów, pojawiające się wulgaryzmy, głupie miny, powoduje, że są wręcz odrażające. Na dokłądkę TVP zabrała się za popularyzowanie satanizmu w postaci takiego nikczemnika jak nergal. Do tego(...)W moim odczuciu poziom TVP wyznaczają: ogłupiające seriale, których celem jest zajęcie obywateli sprawami innych ludzi i kształtowanie postaw plotkarskich; poniżające teleturnieje, których poziom

 • Re: Surmaczowa ma guza!

  , a poziom tekstów, pojawiające się wulgaryzmy, głupie miny, powoduje, że są wręcz odrażające. Na dokłądkę TVP zabrała się za popularyzowanie satanizmu w postaci takiego nikczemnika jak nergal. Do tego(...)W moim odczuciu poziom TVP wyznaczają: ogłupiające seriale, których celem jest zajęcie obywateli sprawami innych ludzi i kształtowanie postaw plotkarskich; poniżające teleturnieje, których poziom