• Informacje na temat:

  nestor carbonell aktor

Artykuły na temat: nestor carbonell aktor
 • Zagubieni szukają nowej pracy

  Ekipa rozbitków z serialu "Lost: Zagubieni" odniosła wielki sukces. Czy jednak nie czeka ich los aktorów ze "Skazanego na śmierć", którzy nie mają żadnych nowych propozycji?

 • Finał w Polsce

  ...wszystkie pytania, które dotychczas pojawiły się w serialu. Co sprawia, że produkcja odniosła aż taki międzynarodowy sukces? Nestor Carbonell, który wciela się w postać Richarda Alperta twierdzi, że(...) Awards, Satelitte Awards, TCA Awards, czy Saturnach. Co jest najbardziej intrygującą tajemnicą "Zagubionych" dla samych aktorów tam występujących? "Dla mnie najbardziej intrygującą tajemnicą był zawsze...

 • Szósty sezon - premiera w lutym

  Telewizja ABC podała do wiadomości datę premiery pierwszego odcinka finałowego sezonu "Lostów". Wiadomo także, kto będzie grał pierwsze skrzypce wśród aktorów.

 • Fani nie chcą wiedzieć, co się wydarzy

  Znany z serialu "Zagubieni" Nestor Carbonell, który dwukrotnie współpracował z Christopherem Nolanem na planie filmów o Batmanie, chwali reżysera za umiejętność stworzenia wspaniałych warunków do pracy.

 • Finał "Lost: Zagubionych"

  6 sezonów, 114 odcinków, 4 788 minut. Taki jest wynik sześciu lat pracy, podczas których powstawała jedna z najbardziej popularnych produkcji telewizyjnych ostatnich kilku lat, serial "Lost: Zagubieni" .

Wideo na temat: nestor carbonell aktor
 • Almanya

  Komediodramat o wielopokoleniowym klanie Turków, od dziesięcioleci mieszkających w Niemczech. Rodzina jest duża. Każdy ma inne problemy i czuje przynależność do innej kultury - część członków klanu mówi o sobie "Jestem Turkiem". Inna "Jestem Niemcem". Nestor rodu postanawia kupić dom w Turcji i zabrać tam rodzinę. Początkowo pomysł nie budzi zachwytu. Ostatecznie cała rodzina wyrusza w daleką podróż. Mieszanka zgoła odmiennych społecznie kultur ubarwia film Yasemin Şamdereli, która doskonale...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.