• Informacje na temat:

  nia long

Artykuły na temat: nia long
 • Małgorzata Potocka wydała córkę za mąż!

  ...kilku lat. Na ceremonię przyjechała mama i przyrodnia siostra Matylda Robakowska (36 l.). Ale w tym wyjątkowym dniu Weronika najbardziej tęskniła za ojcem. Byłaby zapewne jeszcze bardziej szczęśliwa(...)... Dziś Weronika stara się trzymać od tego z daleka. Na szczęście za oceanem czuje się prawie jak u siebie w domu! "Myślę, że tata poparłby moją decyzję studiowania w Nowym Jorku, gdyż, podobnie jak mama...

 • Recenzja Venom "From The Very Depths": Trudy rządzenia

  "Venom rządzi, deptaj krzyże!" - to obok "Slayer, k**** mać!" jedne z tych polskich powiedzeń, bez których nie ma ponoć dobrej metalowej imprezy. Czy rządy sprawowane przez angielskie trio na "From The Very Depths" nadal zaspokajają żądze nieposkromionych legionów Venom?

 • Lohan pobiła się z matką

  Incydent miał miejsce wczoraj nad ranem (10 października). Panie po wyjściu z klubu, w którym razem imprezowały, zaczęły się kłócić... Awantura przeniosła się do domu Diny (matka Lohan) na Long Island. Doszło do szarpaniny - kobieta zerwała Lindsay bransoletkę z nadgarstka i raniła w nogę. Lohan zadzwoniła na policję z doniesieniem, że jest przytrzymywana wbrew swojej woli. Ojcu natomiast...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Serialowy przewodnik

  ...dziadkiem. W dniu rozprawy w sprawie ustalenia opieki nad Wojtkiem, Asia kłóci się z Anką. O mały włos spóźnia się do sądu. Tymczasem Budzyński dołącza telefon Wojtka do listy dowodów. W sądzie jednak(...) ustalić, dlaczego kobieta kłamała pod przysięgą. Zeznania Tarnowskiej zaskakują także pełnomocnika Małgosi, a wynajęty przez sektę detektyw triumfuje. Mężczyźni nie zdają sobie sprawy, że Joasia nimi...

 • Nia Long zagra z Ice Cube

  Nia Long ( "Agent XXL" , "Ryzyko" ) obejmie główną rolę żeńską w komedii zatytułowanej "Are We There Yet?". Film będzie opowieścią o mężczyźnie, który musi odbyć długą podróż w towarzystwie... dzieci swojej przyszłej dziewczyny. W postać bohatera wcieli się Ice Cube ( "Kolejny piątek" , "Liczą się tylko Frankliny" ), a zdjęcia ruszają już 17 listopada w kanadyjskim Vancouver.

 • Nia Long u boku Jude'a Law?

  Nia Long ( "Agent XXL" , "Stygmaty" ) otrzymała propozycję zagrania w filmie "Alfie". Tytułową rolę niepoprawnego uwodziciela w tym projekcie objął Jude Law ( "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ). Zdjęcia ruszają już we wrześniu.

 • Video, DVD: "Alfie"

  W czwartek, 2 czerwca, na video i DVD (do wypożyczenia) zadebiutuje dramat "Alfie" z Judem Law w tytułowej roli. Aktorowi na planie opowieści partnerowały piękne panie - między innymi Jane Krakowski, Nia Long, Susan Sarandon, Marisa Tomei, Sienna Miller.

 • Rihanna czy Lena? A może Enrique?

  Niemka, którą pokochała Europa, Rihanna w wersji zmysłowo-romantycznej, radosny, roztańczony Enrigue Iglesias, kontrowersyjny Adam Lambert z "odrzutem" z płyty Pink oraz duet Tiesto i Nelly Furtado - prezentujemy pięć utworów nominowanych przez RMF FM do Przeboju Lata 2010.

 • Przewodnik rockowy: Billy Joel. "Gigant"

  Zacznę na serio, i to od tematu, który w naszym społeczeństwie jest zawsze (delikatnie pisząc) drażliwy. Chodzi o wciąż ujawniającą się w Polsce niechęć do Żydów. Pomijam milczeniem, to o czym po prostu wstyd pisać, czyli paskudne napisy czy rysunki na murach i niektóre wypowiedzi osób publicznych (np. polityków), natomiast wspomnę o ciekawej uwadze, jaką kiedyś znalazłem pod jednym z odcinków