• Informacje na temat:

  nicholas brendon aktor

Artykuły na temat: nicholas brendon aktor
 • "Buffy: Postrach wampirów": Gwiazda serialu ponownie trafia na odwyk

  Nicholas Brendon, gwiazda serialu "Buffy: Postrach wampirów", wraca na odwyk. Aktor, który w tym roku wielokrotnie miał problemy z prawem, przyznał się do zaatakowania swojej dziewczyny podczas pobytu w hotelu w Saratoga Springs.

 • Nie będzie "Powrotu do przyszłości 4"

  Kilka dni temu w Sieci pojawiły się informacje, iż Steven Spielberg spotkał się z Michaelem J. Foxem i zaproponował mu epizodyczną rolę w czwartej części opowieści o podróżach w czasie. W "Powrocie do przyszłości 4" dzięki maszynie Doca Bowna niesamowite przygody przeżywałby kolejny bohater. Niestety wiadomość ta okazała się plotką .

Wideo na temat: nicholas brendon aktor
 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

 • Sąsiedzi

  Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Seth Rogen) i Kelly Radner (Rose Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu. Kiedy odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Zac Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić...

 • Samotny mężczyzna

  "Samotny mężczyzna" jest adaptacją prozy Christophera Isherwooda, autora m.in. "Pożegnania z Berlinem", na podstawie którego powstał scenariusz słynnego "Kabaretu". Za niezwykłe zdjęcia odpowiada Eduard Grau, a nominowaną do Złotego Globu muzykę napisał polski kompozytor Abel Korzeniowski ("Duże zwierzę"). "Samotny mężczyzna" prowadzi widzów przez jeden dzień z życia Georga Falconera, profesora uniwersyteckiego, który nie może pogodzić się z tym, że właśnie stracił swoją wielką miłość....