• Informacje na temat:

  nicholasa sparksa

Artykuły na temat: nicholasa sparksa
 • "Pamiętnik" Nicholasa Sparksa na małym ekranie?

  Stacja CW planuje nakręcenie serialu na podstawie popularnej powieści amerykańskiego autora.

 • Gwiazdy w love story według Nicholasa Sparksa

  Bestsellerowe powieści Nicolasa Sparksa doskonale sprawdzają się w adaptacjach filmowych (m.in. "Pamiętnik", "Wiadomość w butelce"). Już 17 października w kinach pojawi się kolejna ekranizacja jego prozy - "Dla ciebie wszystko".

 • Miley Cyrus wróciła do byłego?

  Jak donosi portal UsMagazine.com, w sobotę para była widziana podczas wspólnego wypadu do kawiarni w Los Angeles. 17-letnia gwiazda oraz 20-letni Hemsworth poznali się w 2009 roku na planie filmu "Ostatnia piosenka" opartego na powieści Nicholasa Sparksa. W dniu premiery w marcu tego roku australijski aktor przyznał, że bardzo dobrze się bawił występując u boku Miley. "Ciągle sobie żartowaliśmy...

 • Liam Hemsworth w krwawej rozgrywce z seryjnym mordercą

  Australijski klan Hemsworthów szturmuje polskie kina! Podczas gdy Chris, jako Thor, odlicza "Czas Ultrona", młodszy - Liam pozdrawia miłośników braci Coen i zaprasza do "Miasteczka Cut Bank".

 • Powrót dinozaurów, erotyczna gra nastolatek

  Siedem filmów wejdzie na ekrany polskich kin w piątek, 12 czerwca. Wśród nich są: kolejna odsłona sagi o dinozaurach - "Jurassic World", nominowany do Oscara dramat "Timbuktu" oraz wzbudzająca kontrowersje produkcja Urszuli Antoniak "Strefa nagości".

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • "Szczęściarz": Najlepszy romans roku?

  "Szczęściarz" - adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich - debiutuje w Polsce bezpośrednio na Blu-ray i DVD! W głównej roli - idol nastolatków Zac Efron.

 • Opętana cheerleaderka i żołnierz

  Gwiazda "Mamma Mia!" Amanda Seyfried wystąpi w filmie "Dear John" Lasse Hallstroma ("Czekolada").

 • Ostatnia piosenka Miley Cyrus

  Debiutantka Julie Anne Robinson wyreżyseruje najnowszy film Miley Cyrus - "The Last Song"

 • Jennifer Aniston komiwojażerką

  Jennifer Aniston i Steve Zahn zagrają w komedii romantycznej "Management" w reżyserii debiutującego w tej roli Stephena Belbera.

Wideo na temat: nicholasa sparksa
 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...

 • Wiecznie żywy

  Przed wielu laty tajemniczy wirus zniszczył cywilizację, a większość ludzi zamienił w mięsożerne potwory, które zostały pozbawione jakichkolwiek wspomnień z ich poprzedniego wcielenia. Nieliczni ludzie, którzy przetrwali tę tragedię zdrowi, ukrywają się przed krwiożerczymi bestiami w zabarykadowanych miastach. Żyją w ciągłym, paraliżującym strachu przed śmiercią. Pewnego razu dochodzi do dramatycznego spotkania pomiędzy żądnymi krwi zombie a grupą ludzi. Wbrew wszelkim oczekiwaniom R...

 • W ciemno

  Obsypana nagrodami kilkuwymiarowa historia romansu Palestyńczyka i Żyda z rozdartej konfliktem etnicznym Jerozolimy. Żurnalowego Roya, dziedzica prawniczej fortuny i Nimera, studenta psychologii ze społecznego awansu dzieli nie tylko wyznanie, język, polityka, ale również pieniądze. Pomimo sprzeciwu obu rodzin, wszechobecnej służby bezpieczeństwa i arabskiej homofobii starają się znaleźć miłość tam, gdzie jej nie ma, a przynajmniej być nie powinno.

Dyskusje na temat: nicholasa sparksa
 • Re: "Pamiętnik" Nicholasa Sparksa na małym ekranie?

  Brittany Roberts i Zac Efron - Grali już innych ekranizacjach powieści Pana Nicholasa Sparksa , więc mało wątpliwe że wystąpią w kolejnej ekranizacji jego książki . Ja osobiście stawiam na młodszych i mniej znany aktorów to samo dotyczy się również aktorek .