• Informacje na temat:

  nick cassavetes

Artykuły na temat: nick cassavetes
 • "Pamiętnik" Nicholasa Sparksa na małym ekranie?

  ...na liście bestsellerów "New York Times'a" i zyskała uznanie krytyków. Osiem lat po opublikowaniu książki nakręcono ekranizację losów Noaha i Allie. Film wyreżyserował Nick Cassavetes, a w rolach...

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".

 • Kim jest prawdziwy facet Miko?

  Kiedy ostatnio prasę obiegły zdjęcia Izy Miko (30 l.) z przystojnym mężczyzną na plaży w Malibu, wybuchły plotki, że to jej nowy ukochany. Ale nic bardziej mylnego! - To John Flanagan, z którym Iza zna się od lat - wyjaśnia nam mama gwiazdy, Grażyna Dyląg. - Razem produkują nowy film Nicka Cassavetesa "Yellow", w którym gra m.in. Melanie Griffith... Okazuje się, że podczas gdy Iza spacerowała...

 • Nick Cassavetes reżyseruje dreszczowiec

  Reżyser, scenarzysta i aktor Nick Cassavetes wyreżyseruje dla wytwórni New Line Cinema dreszczowiec zatytułowany "Solace". Projekt ma zostać skierowany do produkcji na wiosnę. Będzie to już kolejna współpraca Nicka Cassavetesa ze studiem New Line Cinema. W tym roku na premierę czeka obraz " John Q", z Denzelem Washingtonem w roli głównej.

 • Nick Cassavetes rusza w drogę

  Nick Cassavetes ( "John Q" ) zrealizuje dramat "Five Dollars a Day" dla firmy Fine Line Features. Film będzie opowieścią o młodym człowieku, który zostaje zmuszony do długiej podróży przez Stany Zjednoczone ze swoim ojcem - zawodowym oszustem.

 • Cassavetes i narkotykowa zbrodnia

  Aktor i reżyser Nick Cassavetes ( "Bez twarzy" , "John Q" ) przygotowuje scenariusz filmu na podstawie historii autentycznej zbrodni. Projekt opowie o poszukiwanym za morderstwo handlarzu narkotyków. Producentami obrazu, który nie ma jeszcze tytułu, będą gwiazdorzy kina - Leonardo DiCaprio ( "Gangi Nowego Jorku" ) i Tobey Maguire ( "Spider-Man" ).

 • "Iron Man" według Cassavetesa

  Nick Cassavetes ( "John Q" , "Pamiętnik" ) wyreżyseruje film w oparciu o kultowy komiks firmy Marvel, "Iron Man". Produkcja powstanie w wytwórni New Line Cinema, a pierwszy klaps na planie padnie latem 2006 roku.

 • Cassavetes pozywa wytwórnię

  Nick Cassavetes ("Pamiętnik", 'bez mojej zgody") oskarżył wytwórnię New Line o złamanie warunków kontraktu po tym, jak zrezygnowano z jego usług jako reżysera filmu "Peaceable Kingdom".

 • Bohater "Fanatyka" w dramacie Cassavetesa

  Młody kanadyjski aktor Ryan Gosling, bohater kontrowersyjnego filmu "Fanatyk" , wystąpi w dramacie "The Notebook". Obraz będzie najnowszą produkcją Nicka Cassavetesa, twórcy m.in. "Johna Q" .

 • Travolta bossem mafii

  John Travolta zagra legendarnego bossa rodziny Gambino, Johna Gottiego. Zdjęcia do filmu "Gotti" Nicka Cassavetes będą kręcone w Nowym Jorku i rozpoczną się jeszcze w tym roku.