• Informacje na temat:

  nick cave zdjęcia

Artykuły na temat: nick cave zdjęcia
 • Nick Cave: Portret niezwykłego artysty

  - Wahałem się przed podjęciem decyzji o udziale w tym projekcie. Jestem w ogóle bardzo podejrzliwy jeśli chodzi o biografie i filmy o celebrytach - mówi Nick Cave. Już w najbliższy piątek, 31 października, na ekrany polskich kin wchodzi filmowy portret artysty, zatytułowany "20 000 dni na Ziemi".

 • Nick Cave wpadł na Jonny'ego Greenwooda

  Jeden z fanów uwiecznił niesamowitą scenę na ulicach Nowego Jorku.

 • "20 000 dni na Ziemi" : Przejrzeć Nicka

  Pierwsze ujęcie: Nick Cave w łóżku u boku żony Susie. Po chwili półnagi gwiazdor jest już w łazience, lecz bardziej od porannej toalety zajmuje go studiowanie w lustrze własnej twarzy (jak David Bowie w filmie "Człowiek, który spadł na Ziemię"). "20 000 dni na Ziemi" to niezwykle ciekawa próba wymyślenia portretu australijskiego gwiazdora.

 • "20 000 dni na Ziemi" Nicka Cave'a

  Gutek Film udostępnił polski zwiastun filmu "20 000 dni na Ziemi", w którym spędzimy z Nickiem Cavem dzień numer 20 000 jego życia - od dźwięku budzika wczesnym rankiem do nocnego spaceru wzdłuż plaży po koncercie.

 • Nick Cave: Australijski western

  "The Proposition" to tytuł westernu, który być może już wkrótce trafi na ekrany kin. Autorem scenariusza filmu jest nie kto inny jak Nick Cave, lider grupy The Bad Seeds. Akcja "The Proposition" - filmu brutalnego i poruszającego, jak go określił muzyk - dzieje się w XIX wieku w Australii. Reżyserem jest John Hillcoat, przyjaciel Cave'a.

 • Nick Cave i uzależnienie od seksu

  Nick Cave, australijski wokalista, który ostatnio koncentruje się na branży filmowej, rozpoczął przygotowania do stworzenia kolejnego obrazu. Artysta powierzył swój nowy scenariusz ponownie Johnowi Hillcoatowi, który wyreżyserował kinowy debiut Australijczyka "The Proposition".

 • Nick Cave: Klip o kliencie prostytutki

  W najnowszym teledysku Nicka Cave'a i The Bad Seeds wystąpił znany brytyjski aktor Ray Winstone, który wcielił się w rolę klienta prostytutki.

 • Lojalny Guy Pearce

  Guy Pearce ( "Memento" , "Wehikuł czasu" ) zagra główną rolę w filmie "The Proposition", historycznym dramacie, do którego scenariusz napisał Nick Cave. Akcja filmu rozgrywać się będzie na początku XIX wieku w Australii.

 • Lubieżne zabawy starszych panów

  Grinderman - Grinderman 2, EMI Music Polska

 • "Jesteśmy romantyczni"

  czy Nick Cave, zaintrygowała brytyjskich fanów. Od początku maja płytę można kupić również w polskich sklepach. Z tej okazji Gordon i Ben wyjaśniają znaczenie nazwy Lucky Jim, opowiadają

Wideo na temat: nick cave zdjęcia
 • Jaskinia zapomnianych snów 3D

  "Jaskinia zapomnianych snów" to niezwykła, poruszająca filmowa podróż w przeszłość - w głąb ludzkiej kultury i tradycji. Werner Herzog łączy tu talent reżysera, odkrywcy i poetyckiego filozofa, przedstawiając najstarsze odkryte dotąd obrazy stworzone przez człowieka. Film ma zatem olbrzymi potencjał edukacyjny, będąc cenną i niezwykle pouczającą lekcją na temat historii sztuki oraz prehistorii ludzkości. Setki naskalnych malowideł jaskini Chauvet prezentują co najmniej trzynaście różnych...

 • 20 000 dni na Ziemi

  Nick Cave od lat jest jedną z najbardziej fascynujących i enigmatycznych postaci świata muzyki, literatury i filmu. Jego wyjątkowy filmowy portret - "20 000 dni na Ziemi" - czyni go jeszcze bardziej tajemniczym i zmusza nas do odpowiedzi na pytanie, jak wiele dni z naszego życia naprawdę przeżyliśmy? Co zrobiliśmy z danym nam czasem? Dzień numer 20 000 w życiu Nicka Cave'a - od dźwięku budzika wczesnym rankiem do nocnego spaceru wzdłuż plaży po koncercie - zamienia się w niezwykły i...

 • Szepty

  Internatem dla chłopców z najbogatszych sfer w Rookford wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Wszelkie racjonalne próby wyjaśnienia tej tragedii zawodzą. Uczniowie zaczynają opowiadać przerażającą historię o pojawiającym się duchu. Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart (Rebecca Hall), która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, żerujących na naiwności osób wierzących w duchy. Według niej życie pozagrobowe nie istnieje. Testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej...