• Informacje na temat:

  nick frost aktor

Artykuły na temat: nick frost aktor
 • "Kraina bezprawia": "Finałowy rozdział opowieści" - rozmawiamy z Danielem Wu

  ...sposób główni gracze zawrą przymierze, aby obronić swoje terytorium oraz uratować świat. - Pozostali bohaterowie jak Wdowa (Emily Beecham), Lydia (Orla Brady), Moon czy Bajie (Nick Frost) również(...) Smallville" Alfred Gough i Miles Millar. W serii m.in. występują: Daniel Wu , Emily Beecham, Aramis Knight, Orla Brady, Ally Ioannides, Sherman Augustus, Nick Frost. Jesteś fanem amerykańskich...

 • Ostre psy u Spielberga

  Możliwe że Simon Pegg i Nick Frost - przebojowy duet komików z "Wysypu żywych trupów" i "Hot Fuzz - Ostre psy" pojawi się w nowym przeboju kinowym Stevena Spielberga "Tintin".

 • Marcowe premiery nowych sezonów seriali na kanale AMC

  ...najpopularniejszych debiutujących seriali w historii telewizji kablowej w USA. Na 2. sezon serii składa się dziesięć jednogodzinnych odcinków. Do obsady kolejnej części "Krainy bezprawia" dołączył m.in. Nick Frost ("Wysyp żywych trupów", "Hot Fuzz - Ostre Psy"), który wcieli się w bohatera o imieniu Bajie. Wśród aktorów z 1. sezonu pojawią się m.in.: Daniel Wu ("Tai Chi Zero") jako Sunny, Aramis Knight...

 • Bond i Billy Elliott w "Tin Tinie"

  Jamie Bell, aktor znany z tytułowej roli w "Billy Elliocie" zagra słynnego reportera Tin Tin w adaptacji znanego komiksu. W filmie Stevena Spielberga wystąpi obok samego Bonda - Daniela Craiga.

 • "Kraina bezprawia": Powrót Siepacza

  ...sojuszników (do stałej obsady drugiego sezonu dołączył Nick Frost) i odnaleźć swoją rodzinę. Z kolei M.K., przebywający wbrew swojej woli w innym miejscu, próbuje okiełznać swoje moce. Biorąc jednak(...) sceny walki. Takie ujęcia bez problemu mogłyby się znaleźć w niejednym filmie pełnometrażowym. Oklaski należą się choreografom jak również aktorom, w szczególności Emily Beecham (Wdowa). Jednak...

 • Cage zostanie kretem

  Kolejny megahit, który wyszedł spod ręki Jerry'ego Bruckheimera - trójwymiarowa "Załoga G", jest już na amerykańskich ekranach. Do polskiej premiery filmu, przewidzianej na 14. sierpnia, zostały jeszcze dwa tygodnie.

 • Kolejny dublet dla Kate Winslet?

  Po dwóch Złotych Globach - Kate Winslet ma szansę na kolejny dublet. Aktorka otrzymała dwie nominacje do prestiżowej nagrody BAFTA (British Academy Film and Television Awards).

 • Zupełnie inna "Królewna Śnieżka"

  Na czerwiec zaplanowano premierę filmu "Królewna Śnieżka i łowca", kolejnej wersji znanej baśni braci Grimm. Będą zaskoczeni ci, którzy spodziewają się, że to wciąż opowieść dla dzieci...

 • "Fantastyczni" Clooney i Zellweger?

  Coraz poważniej wygląda projekt ekranizacji znanego komiksu "Fantastyczna Czwórka". Według ostatnich informacji, poważnymi kandydatami do głównych ról znaleźni się George Clooney ( "Solaris" ) i Renee Zellweger ( "Chicago" ). Na razie do przeróbki scenariusza filmu wynajęto już czwartego autora.

 • "Królewna Śnieżka i Łowca": 5-minutowy zwiastun!

  W oczekiwaniu na premierę "Królewny Śnieżki i Łowcy" zobaczyć możemy długi, pięciominutowy zwiastun zapowiadający film z głównymi rolami Kristen Stewart i Charlize Theron.