• Informacje na temat:

  nick knowles

Artykuły na temat: nick knowles
 • Grammy 2015: Poznaliśmy nominowanych!

  Zobacz, kto tym razem powalczy o "muzycznego Oscara"! Ceremonia wręczenia nagród Grammy odbędzie się 8 lutego w Los Angeles.

 • Teledyskowe antysuperprodukcje, czyli minimalizm górą!

  Mniej znaczy więcej - tę złotą myśl, powtarzaną z częstotliwością mantry, z powodzeniem wcielają w życie reżyserzy teledysków. W ostatnich latach mamy wręcz modę na minimalistyczne teledyski, czego dowód poniżej.

 • Chris Brown ulubieńcem fanów

  Były chłopak Rihanny otrzymał nagrodę dla faworyta fanów podczas niedzielnego (1 lipca) rozdania statuetek BET Awards.

 • Lucas odkrył przeciek

  30-letni Shea O'Brien Foley, były pracownik firmy Lucasfilm, w poniedziałek, 14 października, został zwolniony z aresztu, po wpłaceniu kaucji w wysokości 200 tysięcy dolarów. Aresztowano go za kradzież materiałów związanych z filmem "Ataku klonów" . Foley jest oskarżony o przekazanie ukradzionych materiałów Harry'emu Knowlesowi, krytykowi z popularnej witryny Aintitcool.com, i to na dwa miesiące

 • Nominacje do MTV Movie Awards

  Nominacje do tegorocznych nagród przyznali widzowie amerykańskich stacji MTV i MTV2, w ogólnokrajowym głosowaniu za pośrednictwem telefonów i Internetu. Wyłoniono kandydatów w 12. kategoriach. Najwięcej nominacji, bo aż po 5., otrzymały filmy "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" i "Spider-Man" . Zwycięzców poznamy 31 maja, a 5 czerwca uroczystość będą mogli zobaczyć widzowie MTV.

 • Dzieci nominują

  Po raz kolejny mali widzowie sieci Nickelodeon przyznali nominacje do swoich nagród. Zwycięzcy "Nickelodeon's Kids Choice Awards" zostaną wyłonieni już za kilka dni. Jak co roku, na uroczystości wręczenia wyróżnień nie zabraknie największych gwiazd kina, telewizji i estrady.

 • Nagrody MTV: OutKast faworytem

  Już w najbliższy czwartek, 18 listopada, poznamy laureatów Europejskich Nagród Muzycznych MTV (EMA), które w 2004 roku zostaną wręczone w Rzymie. Będzie to już jedenasta edycja nagrody. Po raz piąty o statuetki będą ubiegać się Polacy.

 • Oni odeszli. Wspominamy zmarłych związanych z muzyką

  Nagła śmierć Amy Winehouse, odejścia Karin Stanek, Macieja Zembatego czy perkusisty Piotra "Stopy" Żyżylewicza - świat muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy stał się uboższy o wiele cenionych postaci. Wspominamy nie tylko muzyków, lecz również promotorów, producentów czy dziennikarzy.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.