• Informacje na temat:

  nick moran

Artykuły na temat: nick moran
 • "Hap i Leonard": Czarna komedia z Jamesem Purefoyem

  ...i scenarzysta Jim Mickle ("Chłód w lipcu"; "Jesteśmy tym, co jemy" i "Stakeland") oraz scenarzysta Nick Damici ("Chłód w lipcu"; "Jesteśmy tym, co jemy" i "Stakeland"). Producentami wykonawczymi serialu są Jim Mickle, Nick Damici, Jeremy Platt i Nick Shumaker, a współproducentami wykonawczymi - Joe Lansdale, Linda Moran i Lowell Northrop. "Hap i Leonard" jest już drugim dużym wspólnym projektem...

 • Marcowe premiery nowych sezonów seriali na kanale AMC

  ..." i "Stakeland"), Nick Damici ("Chłód w lipcu"; "Jesteśmy tym, co jemy" i "Stakeland"), Jeremy Platt, Linda Moran, Nick Shumaker, a współproducentami Joe R. Lansdale i Lowell Northrop. Premiera serialu(...) najpopularniejszych debiutujących seriali w historii telewizji kablowej w USA. Na 2. sezon serii składa się dziesięć jednogodzinnych odcinków. Do obsady kolejnej części "Krainy bezprawia" dołączył m.in. Nick Frost...

 • Boaz i Noa, Jules i Jim

  Tylko dwa filmy wchodzą na ekrany polskich kin w ostatni weekend przed świętami. Wciąż granych jest w nich jednak wiele produkcji, które w ciągu tych kilku dni przerwy od pracy warto zobaczyć.

 • Nick Moran i Dexter Fletcher u boku Juliette Lewis

  Nick Moran i Dexter Fletcher, angielscy aktorzy znani z filmu "Porachunki" Guy'a Ritchiego, wystąpią u boku Juliette Lewis ( "Przylądek strachu" , "Urodzeni mordercy" , "Dziwne dni" , "Desperaci" ) w dreszczowcu "Desire And Search".

 • Cumberbatch nakręci film w Polsce?

  Gwiazdor serialu "Sherlock" Benedict Cumberbatch spotkał się w sobotę, 10 maja, z widzami na festiwalu Off Plus Camera w Krakowie. Jak powiedział, zajmująca się produkcją filmową firma, której jest współwłaścicielem, rozważa kręcenie w przyszłości filmu w Polsce.

 • K. Beckinsale: Bond w spódnicy

  Kate Beckinsale ( "Pearl Harbor" , "Underworld" , "Van Helsing" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Daisy Scarlett: Semper Occultus". Scenariusz filmu powstał specjalnie dla aktorki, jednak producenci przedstawili go wcześniej wielu innym gwiazdom sceny i ekranu. Teraz projekt powrócił do Kate Beckinsale.

 • Benedict Cumberbatch przyleciał do Krakowa

  Kolejki przed Pałacem pod Baranami od godz. 6 rano, tysiące listów, maile i rozdzwonione telefony. Kraków ogarnęło szaleństwo. To za sprawą Benedicta Cumberbatcha. Aktor jest gościem specjalnym 7. Edycji Festiwalu Off Plus Camera. Dzisiaj wylądował na lotnisku w Balicach.

 • Powrót Kevina Spacey

  Kevin Spacey powtórzy rolę Lexa Luthora w sequelu filmu "Superman: Powrót"

 • Gwiazdy na Off Plus Camera

  Dwa konkursy, sekcje filmowe, retrospektywy, spotkania i koncerty złożą się na rozpoczynający się 12 kwietnia w Krakowie Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Plus Camera. Tegorocznymi gośćmi festiwalu będą m.in. aktorzy Josh Hartnett, Udo Kier i reżyser Costa Gavras.

Zdjęcia na temat: nick moran
Wideo na temat: nick moran
 • Listy od nieznajomego

  "Drogi Boazie, nie pytaj, kim jestem ani skąd cię znam. Często o tobie myślę. Czuję się trochę zakłopotany, siedząc przy moim biurku i pisząc do ciebie ten list, ale nie mam odwagi na nic więcej". Tel Awiw, rok 1989. Student lingwistyki Boaz żyje w szczęśliwym związku ze swoją dziewczyną Noą. Jego spokój zakłócają jednak anonimowe listy miłosne od tajemniczego mężczyzny. Z ich powodu do Boaza powracają wspomnienia, które wcześniej próbował w sobie stłumić.

 • Szepty

  Internatem dla chłopców z najbogatszych sfer w Rookford wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Wszelkie racjonalne próby wyjaśnienia tej tragedii zawodzą. Uczniowie zaczynają opowiadać przerażającą historię o pojawiającym się duchu. Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart (Rebecca Hall), która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, żerujących na naiwności osób wierzących w duchy. Według niej życie pozagrobowe nie istnieje. Testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej...

 • Inna kobieta

  Carly Whitten (Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Upton) -...