• Informacje na temat:

  nicky hilton zdjęcia

Artykuły na temat: nicky hilton zdjęcia
 • Nicky Hilton w cieniu siostry

  Nielubiąca na ogół fotografów Nicky Hilton (23 l.) pozwoliła sobie ostatnio na wieczorną sesję zdjęciową i bawiła się bardzo dobrze do momentu, gdy na scenę wkroczyła Paris (26 l.) i skradła swojej młodszej siostrze błysk fleszy.

 • Rewolucja w życiu Suri Cruise

  ...małą do prestiżowej prywatnej nowojorskiej szkoły katolickiej dla dziewcząt. Tej samej, którą ukończyły m.in. Lady Gaga, Nicky Hilton i Caroline Kennedy. Rok nauki kosztuje tam - bagatela! - 38 tys(...) regularnie miewała ataki furii. Zdjęcia małej dyktatorki terroryzującej swoich rodziców w miejscach publicznych w Stanach na nikim nie robiły już wrażenia. Wygląda jednak na to, że po rozwodzie Katie...

 • Nicky Hilton w cieniu siostry

  Unikająca na ogół fotografów Nicky Hilton pozwoliła sobie ostatnio na wieczorną sesję zdjęciową i bawiła się bardzo dobrze do momentu, gdy na scenę wkroczyła Paris i skradła swojej młodszej siostrze błysk fleszy.

 • Jennifer Lopez i Eva Longoria siostrami?

  Jennifer Lopez ( "Sposób na teściową" , "Niedokończone życie" ) oraz gwiazda "Gotowych na wszystko" Eva Longoria prowadzą rozmowy w sprawie wystąpienia w niezatytułowanym jeszcze filmie, w którym zagrać miałyby skonfliktowane na punkcie sławy siostry. Nie trzeba dodawać, że film najbardziej zaboleć może Paris i Nicky Hilton.

 • Jedna jest gwiazdą, druga się zabiła

  Matka młodej piosenkarki, która popełniła samobójstwo, oskarża Lady GaGa o zawłaszczenie pomysłów nieżyjącej dziewczyny. Obie wokalistki współpracowały ze sobą w 2007 roku.