• Informacje na temat:

  nicky hilton zdjęcia

Artykuły na temat: nicky hilton zdjęcia
 • Nicky Hilton w cieniu siostry

  Nielubiąca na ogół fotografów Nicky Hilton (23 l.) pozwoliła sobie ostatnio na wieczorną sesję zdjęciową i bawiła się bardzo dobrze do momentu, gdy na scenę wkroczyła Paris (26 l.) i skradła swojej młodszej siostrze błysk fleszy.

 • Rewolucja w życiu Suri Cruise

  ...małą do prestiżowej prywatnej nowojorskiej szkoły katolickiej dla dziewcząt. Tej samej, którą ukończyły m.in. Lady Gaga, Nicky Hilton i Caroline Kennedy. Rok nauki kosztuje tam - bagatela! - 38 tys(...) regularnie miewała ataki furii. Zdjęcia małej dyktatorki terroryzującej swoich rodziców w miejscach publicznych w Stanach na nikim nie robiły już wrażenia. Wygląda jednak na to, że po rozwodzie Katie...

 • Nicky Hilton w cieniu siostry

  Unikająca na ogół fotografów Nicky Hilton pozwoliła sobie ostatnio na wieczorną sesję zdjęciową i bawiła się bardzo dobrze do momentu, gdy na scenę wkroczyła Paris i skradła swojej młodszej siostrze błysk fleszy.

 • Jennifer Lopez i Eva Longoria siostrami?

  Jennifer Lopez ( "Sposób na teściową" , "Niedokończone życie" ) oraz gwiazda "Gotowych na wszystko" Eva Longoria prowadzą rozmowy w sprawie wystąpienia w niezatytułowanym jeszcze filmie, w którym zagrać miałyby skonfliktowane na punkcie sławy siostry. Nie trzeba dodawać, że film najbardziej zaboleć może Paris i Nicky Hilton.

 • Jedna jest gwiazdą, druga się zabiła

  Matka młodej piosenkarki, która popełniła samobójstwo, oskarża Lady GaGa o zawłaszczenie pomysłów nieżyjącej dziewczyny. Obie wokalistki współpracowały ze sobą w 2007 roku.

Wideo na temat: nicky hilton zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Królestwo zwierząt

  Witajcie w półświatku Melbourne, gdzie rośnie napięcie pomiędzy niebezpiecznymi przestępcami i równie niebezpieczną policją. To, co rozgrywa się na ulicach miasta to prawdziwy Dziki Zachód. Uzbrojony złodziej Pope Cody (Ben Mendelshon) ukrywa się, uciekając przed polującym na niego gangiem detektywów renegatów. Jego partner w interesach i najlepszy przyjaciel, Barry "Baz" Brown (Joel Edgerton) chce się wycofać z gry, stwierdzając, że dni ich przestępczości starej daty bezpowrotnie się...

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.