• Informacje na temat:

  nicolas cage co nowego

Artykuły na temat: nicolas cage co nowego
 • "Lekarze": Hollywoodzki aktor na planie

  .... w filmach "Opór" z Danielem Craigiem oraz "Ghost Rider 2", w którym główną rolę zagrał Nicolas Cage. W Polsce Jacek Koman znany jest m.in. z udziału w filmie "Kochaj i tańcz" oraz w serialach(...) to część jego drogi do profesury. Mój bohater wyłączył się z głównego nurtu życia szpitala, ale wspomaga nowego ordynatora" - powiedział Koman. Niebawem widzowie zobaczą tego aktora także...

 • "Joe" : Na południe od raju

  Nakręcony przez Davida Gordona Greena "Joe" to śmiertelnie poważny film o Południu, o smutnej krainie, gdzie więzi społeczne rdzewieją od whiskey i kwitnie patologia.

 • Cage muzułmaninem

  Nicolas Cage będzie gwiazdą nowego filmu, pochodzącego z Palestyny twórcy, Hany'ego Abu-Assada.

 • Nicolas Cage poślubi kelnerkę?

  Jak podał brytyjski dziennik "The Sun", Nicolas Cage zamierza poślubić Alice Kim, 19-letnią kelnerkę z baru sushi w Los Angeles, którą poznał zaledwie dwa miesiące temu. Aktor podobno już się oświadczył, a pytanie o jej rękę poparł wręczeniem okazałego pierścionka z diamentowym oczkiem.

 • Nicolas Cage spłukany

  Plan zdjęciowy nowego filmu z udziałem Nicolasa Cage'a "The Sorcerer's Apprentice" w reżyserii Jona Turteltauba zamienił się w wielki basen, z powodu jednego z najbardziej deszczowych czerwców w historii Nowego Jorku.

 • Nicolas Cage i tajlandzki zamach stanu

  Zdjęcia do nowego filmu z udziałem Nicolasa Cage'a "Bangkok Dangerous" zostały przerwane wskutek zamachu stanu, który miał miejsce w Tajlandii, gdzie bracia Danny and Oxide Pang kręcą remake swojego filmu z 1999 roku.

 • Cage ściga się Phantomem

  Nicolas Cage znany jest dobrze ze swej motoryzacyjnej pasji. Od lat kolekcjonuje stare samochody. Jeden z nich - Rolls-Royce Phantom Coupe z 1935 roku - jest atrakcją nowego filmu sygnowanego przez producenta Jerry'ego Bruckheimera: "Uczeń czarnoksiężnika", w którym aktor gra jedną z głównych ról.

 • Eva Mendes i Cage razem

  Pamiętny duet z "Ghost Ridera" - Eva Mendes i Nicolas Cage, być może znów pojawi się na dużym ekranie. Istnieje możliwość, że para aktorów spotka się na planie nowego filmu Wernera Herzoga "Zły porucznik".

 • Wzloty i upadki Nicolasa Cage'a

  Wielokrotnie dosięgała go miażdżąca krytyka. Ma jednak na swoim koncie kilka prawdziwych aktorskich perełek. Nicolas Cage to prawdziwy artystyczny kameleon.

 • Ruszyły zdjęcia do nowego filmu Ridley'a Scotta

  Brytyjski reżyser Ridley Scott, twórca przebojów "Gladiator" , "Łowca androidów" czy "Helikopter w ogniu" , rozpoczął w połowie lipca prace nad komedią "Matchstick Men" - podała we wtorek, 30 lipca, firma Warner Bros. Główną rolę w filmie gra Nicolas Cage ( "Szyfry wojny" ).

Dyskusje na temat: nicolas cage co nowego
 • Re: Demi Moore przerwała milczenie! Była uzależniona!

  wacka jak Nicolas Cage w filmie Red Rock West.Wszystkim te sceny się podobały ale purytańsko-katolicka część USA z Texasu czy organizacje feministyczne tak jakby zawarły sojusz pomiędzy sobą(...) Weinsteinem producentem który włożył 90 % kasy w produkcję Pulp Fiction i poprosiła Weildsteina żeby obsadził jej nowego mężą czyli Bruce Willisa-co i się stało. -Oczywiście kariera męża szybko poszybowała