• Informacje na temat:

  nicolas cage dzieci

Artykuły na temat: nicolas cage dzieci
 • "Diagnoza": Weronika Rosati rezygnuje z kariery w Hollywood?

  ..." u boku Nicolasa Cage. Do niedawna Weronika Rosati dzieliła swój czas między Warszawę i Los Angeles, ale ostatnio - od kiedy dowiedziała się, że zostanie mamą - rzadko lata za ocean. Jak podaje...

 • Nicolas Cage: Aktor, który zjadł karalucha

  "Od zawsze chciałem być aktorem" - mówi gwiazdor Hollywood Nicolas Cage, który obchodzi w poniedziałek 49 urodziny. Nie każdy wie, że aktor jest bratankiem reżysera Francisa Forda Coppoli. Jednak to nie wuj namówił go do aktorstwa.

 • "Patrick Melrose": Widzowie będą zaskoczeni - wywiad z Benedictem Cumberbatchem

  ...postaci. A może Nicolas Cage lepiej wypadłby w roli Patricka Melrose’a? Na co powinni nastawić się widzowie? - Niechętnie odpowiem na to pytanie, bo nie chcę niczego nikomu narzucać.... Powiem(...) tych niezwykłych powieści na potrzeby telewizji. Kim jest Patrick Melrose? - Patrick to bohater, który desperacko próbuje oddzielić cezurą swoje obecne życie od nieszczęśliwego dzieciństwa...

 • Hope Davis żoną Nicolasa Cage'a

  Hope Davis ( "Kraina wiecznego szczęścia" , "Schmidt" ) zagra główną rolę żeńską w dramacie obyczajowym "The Weather Man". Film ten będzie opowieścią o odnoszącym sukcesy prezenterze pogody, którego życie rodzinne zaczyna walić się w gruzy. W postać tytułowego bohatera wcieli się zdobywca Oscara Nicolas Cage ( "Kapitan Corelli" , "Adaptacja" ).

 • Tatuś Nicolas Cage

  41-letni Nicolas Cage ( "Skarb narodów" ) i jego poślubiona w lipcu ubiegłego roku żona, 21-letnia Alice Kim, oczekują narodzin pierwszego dziecka. Aktor ze związku z koleżanką po fachu, Kristiną Fulton, ma już 13-letniego syna Westona.

 • Nicolas Cage ojcem Supermana

  Nicolas Cage (41 l., "Adaptacja" ) doczekał się kolejnego potomka. 3 października na świat przyszedł jego drugi syn Kal-el. Pod tym imieniem miał urodzić się na planecie Krypton, bohater komiksowej serii - Superman. Dziecko urodziło się w Nowym Jorku, a jego pełne imię brzmi Kal-el Coppola Cage.

 • Nicolas Cage w trójwymiarze

  Nicolas Cage zagra główną rolę w trójwymiarowym thrillerze "Drive Angry". Reżyserem filmu będzie Patrick Lussier, autor horroru "Krwawe Walentynki 3D".

 • Cage zostanie kretem

  Kolejny megahit, który wyszedł spod ręki Jerry'ego Bruckheimera - trójwymiarowa "Załoga G", jest już na amerykańskich ekranach. Do polskiej premiery filmu, przewidzianej na 14. sierpnia, zostały jeszcze dwa tygodnie.

 • Nicolas Cage w nowym filmie

  Laureat Oscara, aktor Nicolas Cage, otrzymał główną rolę w filmie "Men With No Fear". Film wyprodukuje - odpowiedzialny m.in. za sukces "Supermana" i "X-Mena" - Bryan Singer.

 • Katastroficzna błazenada Cage'a

  Nicolas Cage nie ma ostatnio zbyt dobrej prasy. Zarówno "Ostatnie zlecenie", jak i "Skarb narodów: Księga Tajemnic" zostały zmiażdżone przez krytykę. Nie inaczej jest z jego najnowszym filmem - apokaliptyczną "Zapowiedzią".