• Informacje na temat:

  nicolas cage dzis

Artykuły na temat: nicolas cage dzis
 • Żegnaj, poruczniku!

  Cóż za ogromna strata! Odszedł człowiek sympatyczny, pokorny, mądry. W dodatku wielki, utalentowany aktor - przyznał na wieść o śmierci Petera Falka młodszy kolega, Nicolas Cage ("Next"). My także wspominamy go jako kogoś niezwykłego: w znoszonym prochowcu, z nieodłącznym cygarem i tikiem w sztucznym oku (prawdziwe usunięto, gdy miał trzy lata i zachorował na raka). Falk na zawsze zapadł nam...

 • Najseksowniejsza na świecie!

  Amerykański magazyn "Esquire" uznał, że Penélope Cruz jest najseksowniejszą kobietą świata. Trudno o lepszy wybór!

 • "Lekarze": Hollywoodzki aktor na planie

  .... w filmach "Opór" z Danielem Craigiem oraz "Ghost Rider 2", w którym główną rolę zagrał Nicolas Cage. W Polsce Jacek Koman znany jest m.in. z udziału w filmie "Kochaj i tańcz" oraz w serialach...

 • Nicolas Cage: Aktor, który zjadł karalucha

  "Od zawsze chciałem być aktorem" - mówi gwiazdor Hollywood Nicolas Cage, który obchodzi w poniedziałek 49 urodziny. Nie każdy wie, że aktor jest bratankiem reżysera Francisa Forda Coppoli. Jednak to nie wuj namówił go do aktorstwa.

 • Nicolas Cage w nowym filmie

  Laureat Oscara, aktor Nicolas Cage, otrzymał główną rolę w filmie "Men With No Fear". Film wyprodukuje - odpowiedzialny m.in. za sukces "Supermana" i "X-Mena" - Bryan Singer.

 • Siekiera Pottera, zemsta Cage'a

  Jeden rozpoczyna życie "po Potterze", drugi dawno temu osiadł na szczytach aktorskiej autoparodii. Daniel Radcliffe ("Kobieta w czerni") i Nicolas Cage ("Bóg zemsty") to gwiazdy nadchodzącego tygodnia w polskich kinach. Czy pierwsza polska komedia w 3D - "Kac Wawa" - jest w stanie pokrzyżować im szyki? Zobacz, jakie tytuły debiutują dziś na ekranach!

 • Paktuje z diabłem

  Chociaż jego prawdziwe nazwisko, Coppola, otwierało w Hollywood wszystkie drzwi, Nicolas Cage nie uległ pokusie łatwej kariery. Wolał wziąć sprawy w swoje ręce, niczym Luke Cage, superbohater z komiksu, od którego aktor "pożyczył" swój artystyczny pseudonim.

 • Cage zostanie kretem

  Kolejny megahit, który wyszedł spod ręki Jerry'ego Bruckheimera - trójwymiarowa "Załoga G", jest już na amerykańskich ekranach. Do polskiej premiery filmu, przewidzianej na 14. sierpnia, zostały jeszcze dwa tygodnie.

 • Kto zabił Laurę Palmer? David Lynch!

  Mimo że od 5 lat nie nakręcił nowego filmu, David Lynch pozostaje jednym z najważniejszych współczesnych reżyserów. Dziś amerykański artysta obchodzi 65. urodziny.

 • Kino po katastrofie: 10 rocznica ataku na WTC

  "World Trade Center" Olivera Stone'a, "Lot 93" Paula Greengrassa i nagrodzony w Cannes "Fahrenheit 9.11" Michaela Moore'a - to przykłady filmów o atakach terrorystycznych z 11 września 2001. Dziś mija 10 rocznica tragicznego wydarzenia.