• Informacje na temat:

  nicolas cage-kłopoty

Artykuły na temat: nicolas cage-kłopoty
 • Nicolas Cage: Rodzina ma go dosyć!

  Nicolas Cage (54 l.) ma poważne problemy z psychiką...

 • "Joe" : Na południe od raju

  Nakręcony przez Davida Gordona Greena "Joe" to śmiertelnie poważny film o Południu, o smutnej krainie, gdzie więzi społeczne rdzewieją od whiskey i kwitnie patologia.

 • N. Cage: Małżeńskie kłopoty

  Niecałe dwa miesiące temu Nicolas Cage ( "Adaptacja" , "Naciągacze" ) po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu, a jego kolejne małżeństwo już przeżywa kryzys. Żoną 40-letniego aktora jest 20-letnia Alice Kim, którą poznał w pewnym barze sushi w Los Angeles. Dziewczyna pracowała tam jako kelnerka.

 • Brutalny Nicolas Cage

  Nicolas Cage ("Next"), Aaron Johnson ("Iluzjonista") i Lyndsy Fonseca ("Trzy na jednego") wystąpią w filmie "Kick-Ass" - adaptacji brutalnego komiksu Marka Millara.

 • Paktuje z diabłem

  Chociaż jego prawdziwe nazwisko, Coppola, otwierało w Hollywood wszystkie drzwi, Nicolas Cage nie uległ pokusie łatwej kariery. Wolał wziąć sprawy w swoje ręce, niczym Luke Cage, superbohater z komiksu, od którego aktor "pożyczył" swój artystyczny pseudonim.

 • "Cotton Club" znów otwiera podwoje

  Amerykańska sieć kablowa USA planuje realizację dwugodzinnego filmu telewizyjnego, który opowie o kulisach pracy nad słynnym obrazem "Cotton Club" (1984) Francisa Forda Coppoli. W związku z produkcją tego widowiska popełniono morderstwo. Całe pechowe przedsięwzięcie doprowadziło wówczas do upadku prestiżu jego producenta, Roberta Evansa.

 • "Gdy niemożliwe staje się możliwe"

  Amerykański perkusista John Macaluso to człowiek, który grał już niemal wszystko i z wszystkimi. Karierę przez duże "K" rozpoczął od terminowania w norweskiej grupie TNT, później grał m.in. w Riot, Holy Mother i zespole akompaniującym Yngwie Malmsteenowi. Ostatnio przypomniał się światu nowym albumem formacji Ark, którą założył wraz z Tore Ostbym, niegdyś gitarzystą formacji Conception. John Macaluso opowiedział Jarosławowi Szubrychtowi o paleniu Słońca, filmach Davida Lyncha, wyższości...