• Informacje na temat:

  nicolas cage rodzina

Artykuły na temat: nicolas cage rodzina
 • Nicolas Cage: Rodzina ma go dosyć!

  Nicolas Cage (54 l.) ma poważne problemy z psychiką...

 • Najseksowniejsza na świecie!

  Amerykański magazyn "Esquire" uznał, że Penélope Cruz jest najseksowniejszą kobietą świata. Trudno o lepszy wybór!

 • Cage mężem Kidman

  Zdobywcy Oscarów Nicolas Cage i Nicole Kidman zagrali razem w thrillerze sensacyjnym. "Trespass" w reżyserii Joela Schumachera. To opowieść o miłości, odwadze i... zdradzie.

 • "Anatomia strachu" Cage'a i Kidman

  W grudniu do polskich kin wchodzi hollywoodzki thriller "Anatomia strachu" Joela Schumachera. W głównych rolach Nicole Kidman i Nicolas Cage.

 • Nagrodzony Nicolas Cage

  Nicolas Cage ( "Szyfry wojny" , "Adaptacja" ) otrzyma specjalną nagrodę za całokształt twórczości od hollywoodzkich charakteryzatorów i fryzjerów. Wyróżnienie, którego nazwa brzmi Hollywood Makeup Artist and Hair Stylist Barrymore Award, zostanie wręczone aktorowi 17 stycznia 2004 roku w hotelu Beverly Hilton w Beverly Hills.

 • Nicolas Cage ojcem Supermana

  Nicolas Cage (41 l., "Adaptacja" ) doczekał się kolejnego potomka. 3 października na świat przyszedł jego drugi syn Kal-el. Pod tym imieniem miał urodzić się na planecie Krypton, bohater komiksowej serii - Superman. Dziecko urodziło się w Nowym Jorku, a jego pełne imię brzmi Kal-el Coppola Cage.

 • Nicolas Cage: Aktor, który zjadł karalucha

  "Od zawsze chciałem być aktorem" - mówi gwiazdor Hollywood Nicolas Cage, który obchodzi w poniedziałek 49 urodziny. Nie każdy wie, że aktor jest bratankiem reżysera Francisa Forda Coppoli. Jednak to nie wuj namówił go do aktorstwa.

 • Nicolas Cage: 40 lat minęło

  Nicolas Cage ( "Peggy Sue wyszła za mąż" , "Zostawić Las Vegas", "Adaptacja" ) skończył w piątek, 7 stycznia, 40 lat. Amerykański dziennikarz Andrew Millar zapytał aktora, czy ma jakieś szczególne przemyślenia związane z tą datą. "Z dużą nadzieją patrzę w przyszłość, choć większość czasu spędzam myśląc o teraźniejszości" - oświadczył hollywoodzki gwiazdor.

 • Nicolas Cage za kratami

  Nicolas Cage ( "Kapitan Corelli" , "Adaptacja" ) zamierza wystąpić w nie mającym jeszcze tytułu filmie, którego akcja toczyć się będzie w więzieniu. Zdobywca Oscara ma zagrać autentyczną postać słynnego boksera Billy'ego Rotha, który przez kilkadziesiąt lat uczył sportu skazańców w zakładach karnych stanu Luizjana. Nie wiadomo na razie, kiedy miałyby się rozpocząć prace nad tym projekcie.

 • Nicolas Cage poślubi kelnerkę?

  Jak podał brytyjski dziennik "The Sun", Nicolas Cage zamierza poślubić Alice Kim, 19-letnią kelnerkę z baru sushi w Los Angeles, którą poznał zaledwie dwa miesiące temu. Aktor podobno już się oświadczył, a pytanie o jej rękę poparł wręczeniem okazałego pierścionka z diamentowym oczkiem.

Dyskusje na temat: nicolas cage rodzina