• Informacje na temat:

  nicole fox

Artykuły na temat: nicole fox
 • "24: Dziedzictwo": FOX rezygnuje z realizacji kolejnego sezonu

  Po kilku tygodniach niepewności stacja FOX w końcu podjęła decyzję co do losów serialu "24 godziny: Dziedzictwo". Niestety, serial został anulowany. Włodarze stacji zapowiedzieli jednak, że trwają prace nad kolejną odsłoną cyklu, który ma być... antologią.

 • Christian Bale zerwał więzadła krzyżowe

  Christian Bale nie zagra w filmie "The Deep Blue Goodbye". Według "Hollywood Reporter" aktor zerwał więzadła krzyżowe, co uniemożliwia mu pracę na planie produkcji Jamesa Mangolda.

 • "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona": Premiera 3 lutego!

  Już 3 lutego na ekranie FOX Polska zadebiutuje najnowsza serialowa antologia.

 • Złote Maliny 2015: Znamy nominacje

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. W tym roku statuetki zostaną wręczone już po raz 35.

 • Serialowa zima, czyli najnowsze zagraniczne premiery

  W styczniu i lutym wystartuje kilkanaście zagranicznych seriali, na które z pewnością warto zwrócić uwagę. Niektóre z nich będą dostępne w serwisie Netflix, inne wyemitowane na antenie stacji Fox Polska i HBO.

 • Nicole Kidman pod ochroną

  Nicole Kidman ( "Inni" ) nie musi obawiać się już wścibskich paparazzi, którzy nieustannie węszą wokół niej. W obawie o jej bezpieczeństwo wytwórnia Fox Studios, na czas zdjęć w Australii, umieściła przed jej domem specjalną ekipę w nieoznakowanej furgonetce.

 • Kidman pod ochroną

  Okazuje się, że nasza lokalna gwiazdka - Doda (23 l.), oraz hollywoodzka aktorka Nicole Kidman (39 l.) mają ze sobą coś wspólnego - alergię na paparazzich.

 • Nicole Kidman królową

  Wytwórnia Fox Searchlight rozpoczęła prace nad filmem "Court and Spark" opowiadającym o życiu Eleonory Akwitańskiej. W roli żyjącej na przełomie XII i XIII wieku królowej Francji i Anglii w filmie ma wystąpić Nicole Kidman ( "Oczy szeroko zamknięte" , "Moulin Rouge" , "Inni" ).

 • "24: Legacy": Jimmy Smits dołącza do obsady

  ...bohatera serii, Erica Cartera, zagra Corey Hawkins (" Żywe trupy ", "Straight Outta Campton"). Anna Diop, znana z takich produkcji jak "The Messangers" i "Quantico" wcieli się w postać Nicole, żony Erica. Na ekranie zobaczymy także Teddy'ego Searsa, który obecnie występuje w 2. sezonie serialu "The Flash". W tym roku stacja FOX zamówiła odcinek pilotażowy serii zatytułowanej "24: Legacy", w której...

 • Russell Crowe nie zagra z Nicole Kidman

  Australijski gwiazdor Russell Crowe ( "Człowiek ringu" , "Piękny umysł" ) nie zagra w planowanej przez Buza Luhrmanna epickiej produkcji, którą twórca "Moulin Rouge" zamierzał nakręcić dla wytwórni 20th Century Fox. Oznacza to, że nie dojdzie do zapowiadanego spotkania na ekranie dwójki australijskich gwiazd: Russella Crowe i Nicole Kidman.

Zdjęcia na temat: nicole fox
Wideo na temat: nicole fox
 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

 • Odrobina nieba

  Takie filmy zdarzają się raz na dziesiątki lat! "Odrobina nieba" to najpiękniejsza historia miłosna od czasów "Love Story" i najzabawniejsza słodko-gorzka komedia od oscarowego sukcesu klasycznych dziś "Czułych słówek". Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood - Kate Hudson ("Nine. Dziewięć", "Jak stracić chłopaka w 10 dni", nominacja do Oscara za "U progu sławy") wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń,...

 • Ani słowa więcej

  Rozwiedziona i samotna Eva (Julia Louis-Dreyfus) pracuje jako masażystka. Prywatnie nie radzi sobie ze zbliżającym się wyjazdem córki na studia, przeżywając syndrom pustego gniazda. W międzyczasie poznaje na przyjęciu słodkiego, zabawnego i podobnie myślącego Alberta (James Gandolfini). Chcąc odmienić swoje życie, kobieta angażuje się coraz bardziej w znajomość. Kiedy ich romans kwitnie, Eva zaprzyjaźnia się z nowa klientką salonu masażu, poetką Marianne (Catherine Keener), która raczy ja...