• Informacje na temat:

  nicole kidman partner

Artykuły na temat: nicole kidman partner
 • Nicole Kidman szczerze o seksie z Cruisem

  ..."Sypialiśmy ze sobą, ale, niestety, nie było to nic wyjątkowego" - przyznaje Nicole Kidman, opowiadając o związku z byłym mężem.

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

 • Znani o śmierci partnerki Micka Jaggera

  Osobistości ze świata muzyki, filmu czy mody opłakują zmarłą partnerkę Micka Jaggera (70 l.), L’Wren Scott (49 l.).

 • Nicole Kidman: Kolejne dziecko?

  Przez lata liczyła się tylko kariera. Potem był rozwód z Tomem Cruise'em. Teraz Nicole Kidman jest szczęśliwa. Nie widzi świata poza córeczką. I planuje drugie dziecko!

 • Jak dobrać pierścionek zaręczynowy do typu urody? Zobacz, na jakich gwiazdach się wzorować

  ...urodzie: Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman, Anja Rubik, Kate Hudson, Scarlett Johansson  czy Barbara Kurdej-Szatan. Jaki pierścionek zaręczynowy będzie pasował do Twojej urody? Klasyczny model z żółtego(...), jaki pierścionek będzie idealnie wyglądał na Twojej dłoni. Teraz wystarczy dyskretnie wskazać partnerowi wymarzony model lub, jeśli zaręczyny nie są tajemnicą, wspólnie wybrać się do salonu...

 • Oscary: Księżniczka jest tylko jedna!

  Dlaczego Natalie Portman pozostaje murowaną faworytką do wygrania tegorocznego Oscara? Bo jej kreacja w "Czarnym łabędziu" jest klasycznym przykładem amerykańskiej szkoły aktorskiej w duchu Lee Strasberga.

 • Kuba Wesołowski: Aktor z przypadku

  ...? - Każdy aktor ma swoje lepsze i gorsze role. Dlatego nie wskażę swojego ulubieńca... Niech pan nie będzie taki skryty! Podobno kochał się pan w Nicole Kidman? - Gdy tylko zobaczyłem ją(...) "Komisarz Alex". Dzielnie wywalczył pan rekord oglądalności! - To już nie tylko moja zasługa. Cały zespół spisał się na medal. Moja serialowa partnerka, Magdalena Walach, jest fantastyczna. Ona jest...

 • Wenecja bez Stephena Daldry'ego

  Studio Miramax Films wycofało z konkursu tegorocznego 59. Festiwalu Filmowego w Wenecji obraz Stephena Daldry'ego, "The Hours". Film twórcy "Billy'ego Elliota" , w gwiazdorskiej obsadzie (Nicole Kidman, Julianne Moore, Meryl Streep, Ed Harris, Claire Danes, Toni Collette, Eileen Atkins, Miranda Richardson), typowany był na jednego z najpoważniejszych kandydatów do zdobycia Złotych Lwów.

 • Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"!

  Kryształową Kulę w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wytańczyli Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Para w finale pokonała Joannę Moro i Rafała Maseraka. Wielki finał odbył się w piątek, 23 maja, w telewizji Polsat.

 • Kate Hudson reklamuje włoskie kino

  Znana aktorka Kate Hudson na potrzeby filmu "Dziewięć" z gwiazdorską obsadą nagrała piosenkę "Cinema Italiano" . U nas możecie zobaczyć towarzyszący jej klip z ujęciami z tego musicalu.