• Informacje na temat:

  nicole richie plotki

Artykuły na temat: nicole richie plotki
 • Nicole Richie: "Jestem w ciąży!"

  Plotki o ciąży gwiazdy "The Simple Life" zostały w końcu potwierdzone przez nią samą! W wywiadzie dla telewizji ABC Nicole (25 l.) przyznała, że spodziewa się dziecka ze swoim chłopakiem Joelem Maddenem (28 l.).

 • Nicole Richie rodzi

  ...28-letnia gwiazdka Nicole Richie właśnie zgłosiła się do szpitala, by przygotować się do porodu. Jej drugie dziecko może przyjść na świat w każdej chwili.

 • Nicole Richie skazana

  Po Paris Hilton (26 l.), za kratkami znajdzie się jej koleżanka Nicole Richie (26 l.). Oczywiście także za jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz czekamy jeszcze na wyrok dla Lindsay Lohan (21 l.).

 • Majowe rozstania gwiazd

  Najwyraźniej nie u wszystkich w maju uczucia rozkwitają. W ciągu ostatnich kilku tygodni dwie gwiazdeczki - Nicole Richie (25 l.) i Jessica Simpson (26 l.) rozstały się ze swoimi chłopakami, muzykami Joelem Maddenem (28 l.) z zespołu Good Charlotte i Johnem Mayerem (29 l.).

 • Paris zaręczona?

  Jak wiadomo, Paris i Benji, od kiedy zaczęli się spotykać, nosili pierścionki z wygrawerowanymi inicjałami partnera na znak wierności i przywiązania. Jednak pierścionek z brylantem to co innego. Od kiedy zauważono ten nowy nabytek na palcu Paris, plotki dotyczące zaręczyn pary pojawiały się coraz częściej.

 • Przyjęcie dla... nienarodzonego dziecka

  Gwiazda "Gotowych na wszystko", Eva Longoria, zorganizowała w weekend przyjęcie na cześć nienarodzonego jeszcze dziecka swojej przyjaciółki Victorii Beckham. Na imprezie nie zabrakło takich gwiazd, jak Demi Moore i Nicole Richie.

 • P. Cruz: Kolejny romans

  Narastają plotki o gorącym romansie pomiędzy gwiazdą Hollywood, 30-letnią Penélope Cruz ( "Gothika" ) i 35-letnim aktorem Matthew McConaughey'em ( "Jak stracić chłopaka w 10 dni?" ). Para wybrała się ostatnio na wycieczkę - Penélope i Matthew zwiedzali razem Teksas.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.