• Informacje na temat:

  nicole scherzinger x factor

Artykuły na temat: nicole scherzinger x factor
 • Chora Cheryl Cole nie chce nikogo widzieć

  ...nastąpić" - dodał. Jako potencjalne kandydatury na miejsce Cole w programie wymienia się jednak w mediach m.in. Nicole Scherzinger, Katy Perry i Kimberley Walsh. Cole zaraziła się malarią poprzez ukąszenie(...). Simon Cowell, przewodniczący jury w brytyjskim progarmie telewizyjnym "The X Factor", w którym zasiada też Cole, zdradził, iż gwiazda pragnie wziąć udział w zdjęciach do jego letniej edycji. "Dostałem...

 • Nicole Scherzinger i "Your Love"

  Niegdyś liderka Pussycat Dolls a dzisiaj jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek, modelek i tancerek na świecie - Nicole Scherzinger - podpisała nowy kontrakt płytowy z Sony Music i udostępniła pierwszy singel.

 • Nicole Scherzinger jednak rezygnuje z "X Factor"?

  Piosenkarka Nicole Scherzinger nie weźmie udziału w nadchodzącej edycji brytyjskiego konkursu talentów "The X Factor".

 • Wpadka Nicole Scherzinger. Nie poznała premiera

  Nicole Scherzinger - amerykańska wokalistka i jurorka brytyjskiej edycji "X Factor" - popisała się polityczną ignorancją.

 • Nicole Scherzinger i zaskakujące oświadczyny

  Od niedawna samotna Nicole Scherzinger nie może narzekać na brak zainteresowania płci przeciwnej. Podczas nagrania najnowszego odcinka programu "The X Factor", gwiazda otrzymała propozycję małżeńską od... jednego ze swoich fanów.

 • Nicole Scherzinger "głupiutka jak Kaczor Donald"

  Twórca i juror programu "The X Factor" Simon Cowell powiedział o swojej koleżance kilka słów za dużo...

 • Chora nie chce nikogo widzieć

  Piosenkarka Cheryl Cole odmówiła spotkania ze swoimi koleżankami z zespołu Girls Aloud - Kimberley Walsh i Nicolą Roberts - które chciały odwiedzić ją w szpitalu, gdzie leży chora na malarię.

 • "X Factor": Konflikt jurorek?

  Wokalistki Nicole Scherzinger i Tulisa Contostavlos nie trawią się - donoszą brytyjskie media relacjonujące kolejny sezon programu "The X Factor".

 • Gwiazda pop jurorką "X Factor"

  Znana z zespołu Pussycat Doll wokalistka Nicole Scherzinger została czwartym jurorem brytyjskiej edycji "X Factor".

 • Czystka w "The X Factor"!

  W nowym sezonie amerykańskiej edycji popularnego konkursu talentów nie zobaczymy już za stołem jurorskim wokalistek Pauli Abdul i Nicole Scherzinger.

Wideo na temat: nicole scherzinger x factor
 • Odrobina nieba

  Takie filmy zdarzają się raz na dziesiątki lat! "Odrobina nieba" to najpiękniejsza historia miłosna od czasów "Love Story" i najzabawniejsza słodko-gorzka komedia od oscarowego sukcesu klasycznych dziś "Czułych słówek". Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood - Kate Hudson ("Nine. Dziewięć", "Jak stracić chłopaka w 10 dni", nominacja do Oscara za "U progu sławy") wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń,...

 • Ani słowa więcej

  Rozwiedziona i samotna Eva (Julia Louis-Dreyfus) pracuje jako masażystka. Prywatnie nie radzi sobie ze zbliżającym się wyjazdem córki na studia, przeżywając syndrom pustego gniazda. W międzyczasie poznaje na przyjęciu słodkiego, zabawnego i podobnie myślącego Alberta (James Gandolfini). Chcąc odmienić swoje życie, kobieta angażuje się coraz bardziej w znajomość. Kiedy ich romans kwitnie, Eva zaprzyjaźnia się z nowa klientką salonu masażu, poetką Marianne (Catherine Keener), która raczy ja...

 • Zanim zasnę

  Ekranizacja światowego bestsellera Stevena J. Watsona, jednego z najlepszych książkowych thrillerów XXI wieku. Christine codziennie budzi się nie pamiętając kim jest i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości. Będąca efektem wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża. W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy...