• Informacje na temat:

  niemiecki bild

Artykuły na temat: niemiecki bild
 • ...młodej - Zamarte. Na przyjęciu weselnym bawiło się około 120 gości, w tym także osoby z programu oraz prowadząca niemieckiego "Rolnika...", Inka Bause. Pan młody w wywiadzie dla "Bilda" wyznał, że(...)Program "Rolnik szuka żony" cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, gdzie emitowany jest od 2005 roku. To właśnie w niemieckiej edycji programu ("Bauer sucht...

 • Geldof redaktorem "Bilda"

  Znany z działalności charytatywnej i walki o prawa człowieka w Afryce irlandzki rockman Bob Geldof został w piątek, 1 czerwca, na jeden dzień "redaktorem naczelnym" najbardziej poczytnego w Niemczech dziennika "Bild".

 • Nie żyje Lisa Martinek

  Aktorka zginęła tragicznie podczas wakacji we Włoszech. Lisa Martinek wraz z mężem, Giulio Ricciarelli (reżyser i producent), planowali wspólne nurkowanie. Jak donosi niemiecki "Bild", Ricciarelii wyciągnął z wody swoją żonę i udzielił jej pierwszej pomocy. Martinek została przetransportowana do szpitala w mieście Grosseto, jednak mimo wielu prób reanimacji aktorki nie udało się uratować...

 • Bezczelny bezrobotny gwiazdą pop?

  Najbezczelniejszy niemiecki bezrobotny - Arno Duebel potajemnie nagrywa piosenki i przygotowuje się do pierwszych występów - donosi gazeta "Bild". To może być przełom w życiu kontrowersyjnego hamburczyka, który od lat żyje na zasiłku i unika pracy.

 • Tak Ania Lewandowska bawiła się na Oktoberfest! Co za frywolne zdjęcia!

  Ania Lewandowska (30 l.) i Robert Lewandowski (30 l.) pojawili się na słynnym niemieckim święcie piwa, czyli na Oktoberfest. To nie pierwszy raz kiedy sportowa para bawiła się na tej imprezie, ale tym razem trenerka pozwoliła sobie na bardzo swobodne zachowanie!

 • Komuniści bali się Michaela Jacksona

  NRD-owska służba bezpieczeństwa Stasi obawiała się, że koncert Michaela Jacksona pod Bramą Brandenburską w Berlinie Zachodnim 19 czerwca 1988 roku wywoła zamieszki wśród młodzieży wschodnioberlińskiej - ujawnił niemiecki dziennik "Bild", powołując się na zachowane akta komunistycznej bezpieki.

 • Można żartować z Niemców?

  ..."Niesmaczne czy zabawne?" - pyta w piątek czytelników niemiecki dziennik "Bild", zapowiadając emisję odcinka amerykańskiej kreskówki "South Park", w którym Niemcy występują jako naród pozbawiony poczucia humoru, a nawet dążący do zagłady.

 • Eurowizja: Erotyczny skandal!

  32-letnia Severina Vuckovic, reprezentantka Chorwacji na tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizja 2006, który odbędzie się w Atenach, wywołała ostatnio spory skandal. Zdjęcia roznegliżowanej piosenkarki uprawiającej seks z przyjacielem opublikował niemiecki tabloid "Bild". Czy będzie to miało wpływ na jej występ w stolicy Grecji?

 • Bastian Schweinsteiger rozstał się z dziewczyną!

  Jeden z najsłynniejszych niemieckich piłkarzy, Bastian Schweinsteiger (30 l.), zwany "Schweinim", rozstał się ze swoją dziewczyną, modelką Sarah Brandner. Jego nową wybranką jest znana tenisistka, Ana Ivanović!

 • Tom Cruise jak Goebbels

  Znany niemiecki historyk Guido Knopp porównał przemówienie Toma Cruise'a do wystąpień Josepha Goebbelsa.