• Informacje na temat:

  niemieckie show

Artykuły na temat: niemieckie show
 • "Klan": Córka gwiazdy "Klanu" w niemieckiej edycji programu "The Voice Kids"!

  Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu", ma wielki powód do dumy. Jej córka - Idalia - stoi przed szansą zrobienia kariery za naszą zachodnią granicą. Jej głosem zachwycili się wszyscy jurorzy niemieckiej edycji show "The Voice Kids"! 10-letnia Polka pomyślnie przeszła etap przesłuchań w ciemno i zakwalifikowała się do bitew...

 • Alarm bombowy przerwał finał telewizyjnego show

  Czwartkowy finał niemieckiego telewizyjnego programu rozrywkowego "Germany's Next Topmodel" został przerwany po tym jak niezidentyfikowana kobieta zadzwoniła z pogróżkami o podłożeniu bomby. Uczestników i widownię show bezpiecznie ewakuowano.

 • Mariusz Max Kolonko i jego szokujące show na imprezie tygodnika!

  ...minutach moja siostra zaczęła roznosić rozmówki niemieckie. (...) W pewnym momencie widzę scenę seksu. Widzieliście? Jest scena seksu! Mi się to nie podoba, ja się wstydzę. Ja jestem z Ameryki, a ona(...) reprezentanci "kapitału niemieckiego" i on jest jedyną osobą, która "mówi jak jest"! Jego przemowa trwa blisko 14 minut i naprawdę ciężko jest przez to przebrnąć.  Widzieliście ostatnio coś bardziej...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Przerwa w emisji

  Fani programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będą zawiedzeni. Okazuje się bowiem, że sport wygrał z rozrywką i przez dwa najbliższe tygodnie nowych odcinków popularnego show nie będzie.

 • Córka gwiazdy "Klanu" w niemieckiej edycji "The Voice Kids". Jurorzy byli zachwyceni!

  Gwiazda "Klanu" Aldona Orman ma powody do dumy. Talent jej córki zachwycił jurorów niemieckiej edycji "The Voice Kids". Podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała tak wspaniale, że odwrócili się wszyscy trenerzy...

 • Paweł Domagała znów "wkręca"

  "Wkręceni 2" to kontynuacja komedii Piotra Wereśniaka z 2013 roku. Gwiazdą obu części jest Paweł Domagała - tym razem jego bohater "Szyja" jest główną postacią filmu. Chociaż obraz przedstawia kulisy polskiego show-biznesu, prywatnie aktor dystansuje się od branży rozrywkowej.

 • Niemiecki piłkarz Thomas Hitzlsperger jest gejem!

  Ujawnianie swojej orientacji do tej pory najczęściej zdarzało się głównie w show-biznesie. Wśród sportowców była to prawdziwa rzadkość. Jakiś czas temu do homoseksualizmu przyznał się brytyjski(...) niemieckiej reprezentacji! Sportowiec na łamach "Die Zeit" otwarcie wyznaje, że jest gejem! "Ujawniam swoją seksualność, ponieważ chciałbym, aby sprowokowało to dyskusję na temat homoseksualizmu wśród...

 • Tune: "Must Be The Music" polecam każdemu! (wywiad z Leszkiem Swobodą)

  Dlaczego (i na jakich warunkach) warto startować w programach typu "talent show" oraz występować w telewizjach śniadaniowych wyjaśnił nam Leszek Swoboda. Basista Tune opowiedział też o drugim albumie swojego zespołu i zdradził czemu, ceniąc Pink Floyd, nie przesłuchał ich nowej płyty.

 • Wypadek w niemieckim show

  W trakcie niemieckiego show "Wetten dass...?", nadawanego na żywo, 23-letni Samuel Koch próbował przeskoczyć za pomocą amortyzatorów teleskopowych przez cztery samochody. Przy pokonywaniu czwartego uderzył w ziemię i stracił przytomność.

 • Na co finaliści "Celebrity Splash!" wydadzą 50 tys. zł?

  Już w sobotę wielki finał pierwszej edycji "Celebrity Splash!". Z 24 gwiazd które próbowały swoich sił w skokach do wody w finale zobaczymy czterech najlepszych i najpopularniejszych uczestników wybranych przez widzów i jurorów: paraolimpijczyka Andrzeja Szczęsnego wokalistkę Saszan oraz aktorki Julię Wróblewską i Misheel Jargalsaikhan.

Zdjęcia na temat: niemieckie show
 • Sarah Connor