• Informacje na temat:

  niemirska małgorzata

Artykuły na temat: niemirska małgorzata
 • Małgorzata Niemirska gotowa na nową miłość

  Małgorzata Niemirska (70 l.) wierzy, że spotka kogoś, z kim będzie mogła spędzić jesień życia.

 • Duże zmiany u Kuleszy i Dorocińskiego

  Nowy film Kingi Dębskiej, funkcjonujący dotychczas pod roboczą nazwą "Moje córki, krowy", trafi do kin ze zmienionym, oficjalnym tytułem - "Moja siostra". Obraz autorki "Helu", wyróżnionego na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" nagrodą za najlepszy scenariusz, z plejadą utytułowanych polskich gwiazd w obsadzie, wejdzie na ekrany 16 października.

 • "Druga szansa": Małgorzata Niemirska świętuje 70. urodziny!

  Małgorzata Niemirska, czyli Stanisława Borecka z "Drugiej szansy" i niezapomniana Lidka Wiśniewska z kultowego serialu "Czterej pancerni i pies", w piątek 16 czerwca skończy 70 lat. - Chciałabym zapomnieć o tym, co mnie złego spotkało przez te lata, a pamiętać tylko dobre rzeczy - mówi aktorka.

 • Katarzyna Figura na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej

  We Wrocławiu trwa 36. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na finał organizatorzy przygotowali koncert "Proszę państwa, będzie wojna!" w reżyserii Moniki Strzępki. Podczas tego wieczoru na scenie pojawi się Katarzyna Figura, która zaśpiewa po niemiecku piosenkę z repertuaru Marleny Dietrich.

 • Ewa Wiśniewska i Małgorzata Niemirska: Między siostrami znów iskrzy!

  ..., by osiągnąć sukces Ewy. Za to jej młodsza siostra, Małgorzata Niemirska (70), na brak zajęć nie narzeka. Od dawna gra w produkcjach, które mają sporą widownię. Od dwóch lat oglądamy ją w „Drugiej(...) szczęśliwa. Jest kłębkiem nerwów" – mówi tygodnikowi "Świat i Ludzie" pracownik teatru. Małgorzata Niemirska ostrzegała przed laty, że nie warto stawiać wszystkiego na karierę, bo to droga donikąd.  "Mamy...

 • Jak się bawią dziewczyny?

  Wrocławska Akademia Sztuk Scenicznych Heleny Nałęcz-Gonzales (Małgorzata Niemirska) w "Tancerzach" rządzi się swoimi prawami. Przekonają się o tym dwie bohaterki serial u.

 • "Druga szansa": Małgorzata Niemirska dopiero niedawno obejrzała... „Czterech pancernych i psa”!

  Małgorzata Niemirska, czyli Stanisława Borecka z nowego serialu TVN „Druga szansa”, dopiero niedawno obejrzała w całości serial „Czterej pancerni i pies”, który 50 lat temu dał jej niewyobrażalną popularność i uczynił gwiazdą pierwszej wielkości...

 • Robert Więckiewicz z medalem Gloria Artis

  Robert Więckiewicz, a także Paweł Edelman, Jan Peszek, Małgorzata Niemirska i Paweł Huelle - to artyści uhonorowani przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego medalami Gloria Artis. "Patrzę na dorobek każdego z państwa i dostrzegam rzetelność, wysoką jakość, profesjonalizm, dobry wzór" - mówił minister.

 • Małgorzata Niemirska po śmierci męża zdecydowała się na odważny krok

  Małgorzata Niemirska (68 l.) od śmierci męża czuje się samotna, ale ma nadzieję, że jeszcze będzie szczęśliwa. Teraz zdecydowała się na odważny krok i sprzedaje dom, który jest pełen wspomnień.

 • Jak nie teraz, to kiedy?

  Jeszcze do niedawna zdrowo się odżywiała, miała czas na wyciszenie się, medytację, celebrowanie życia... Ostatnio jednak wszystko się zmieniło! Gwiazda "M jak miłość" postanowiła bowiem zadebiutować w całkiem nowej roli - Małgorzata Pieńkowska została producentką przedstawienia teatralnego.

Zdjęcia na temat: niemirska małgorzata
 • Małgorzata Niemirska
Dyskusje na temat: niemirska małgorzata