• Informacje na temat:

  niesamowita przemiana

Artykuły na temat: niesamowita przemiana
 • Niesamowita metamorfoza żony Marka Saganowskiego!

  Kamila Saganowska w siedem miesięcy schudła 18 kilogramów. Żona piłkarza Legii Warszawa miała dość nieprzychylnych komentarzy zamieszczanych przez internautów pod jej zdjęciami z mężem. Kobieta postawiła na zdrową dietę i oczywiście ćwiczenia na siłowni. Zdjęcia po przemianie robią niesamowite wrażenie!

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną rolę w obrazie s-f "Interstellar".

 • Niesamowite, co stało się z biustem Tadli!

  Beata Tadla (43 l.) nie jest w stanie tego dłużej ukrywać...

 • Agata Kulesza: Rozpoznawalność? Jest przyjemna

  Od czasu nagrodzonej przed trzema laty roli w "Róży" aktorka odnosi same sukcesy. I wydaje się, że udział w oscarowej "Idzie" wcale nie stanowi ich apogeum. Teraz oglądamy ją w nowej serii "Krwi z krwi", której reżyser Jan Komasa twierdzi, że Agata Kulesza jest w szczytowej formie i może zagrać wszystko.

 • Viola Arlak coraz chudsza! Jej metamorfoza robi niesamowite wrażenie!

  Viola Arlak (49 l.) nie ustaje w walce z kilogramami. Efekty odchudzania są naprawdę imponujące. Jak jej się to udało?

 • Conchita Wurst "You Are Unstoppable": Pikantne szczegóły autobiografii

  W Berlinie odbyła się premiera autobiografii Conchity Wurst połączona z premierą nowego singla laureatki Eurowizji 2014 - "You Are Unstoppable".

 • "Arrow": Katie Cassidy czeka na przemianę

  Od niedawna Katie Cassidy zdobywa naszą sympatię wcielając się w piękną i prawą Laurel Lance w "Arrow". Zapytaliśmy aktorkę, jaka przyszłość czeka błyskotliwą prokurator.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w finale?

  Już w sobotę, 22 listopada, widzowie Polsatu obejrzą wielki finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy? Na scenie zobaczymy: Joannę Liszowskę, Barbarę Melzer, Marcina Przybylskiego i Marka Kaliszuka.

 • Saganowska, Olszówka, Chylińska, Gilon. Najgłośniejsze metamorfozy 2015 roku. Która najlepsza?

  To najbardziej spektakularna przemiana 2015 roku. Amerykański medalista i ojczym Kim Kardashian, Bruce Jenner, poddał się operacji zmiany płci. 65-latek...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Marcin Przybylski przed finałem

  Ostatni odcinek rywalizacji między gwiazdami w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy już w najbliższą sobotę, 22 listopada, w Polsacie. Marcin Przybylski swoimi kreacjami zdobył serca telewidzów, czy również jurorzy będą mu przychylni?

Wideo na temat: niesamowita przemiana
 • Małgorzata Braunek nie żyje

  Małgorzata Braunek zmarła w poniedziałek, 23 czerwca około 10 rano w Warszawie. Aktorka filmowa i teatralna przez wiele lat zmagała się z chorobą nowotworową. W kwietniu 2014 roku została odznaczona złotym medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" oraz Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne osiągnięcia w pracy artystycznej i społecznej oraz za zasługi na rzecz przemian demokratycznych w Polsce. Zostanie zapamiętana przez wszystkich dzięki rolom w filmach "Polowanie na muchy",...

Dyskusje na temat: niesamowita przemiana
 • Re: "Ranczo": Pierwszy etap zdjęć zakończony

  miesiące, i przeczytałem o Ranczu co się da i jestem zachwycony. Miłość głównej pary niesamowita, bo jak Lucy tylko spotkała Kusego to teoretycznie powinna w miejsca wiać ;) A skoro została... wiedziałem(...)" - Aktorka budowała. I ta jej przemiana najgorsze, że niczemu nie służy. Dosłownie niczemu. No bo czemu niby ten wyjazd miałby się przysłużyć? Bo przecież nie chodzi o to żeby Kusy uzmysłowił sobie jak