• Informacje na temat:

  niesamowite koncerty

Artykuły na temat: niesamowite koncerty
 • Natalia Kukulska i jej mąż świętują! Szykują się niespodzianki!

  To już pewne! Natalia Kukulska (42 l.) i Michał Dąbrówka (46 l.) mają co świętować. W przyszłym roku odbędą się koncerty na cześć taty wokalistki, a na publiczność czekają niespodzianki. O szczegółach opowiedział informator jednego z tygodników.

 • Crystal Fighters w Polsce: Koncerty przełożone

  W związku z nagłą i tragiczną śmiercią Andrea Marongiu, perkusisty Crystal Fighters, część występów, w tym zaplanowane koncerty w Polsce, zostają przeniesione na inne terminy w październiku.

 • Ivan Komarenko opowiedział o tym, co przydarzyło mu się podczas koncertu. Szok?

  Ivan Komarenko (39 l.) lata świetności ma już dawno za sobą. Czasy, gdy na jego koncerty przychodziły tłumy ludzi, należą już do minionych. Muzyk lubi je wspominać i chętnie opowiada o tym, co nietypowego działo się podczas jego występów.

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • Zenon Martyniuk poprosi o pomoc... Magdę Gessler?!

  Dla Zenona Martyniuka i jego żony Danuty czwartkowy wieczór jest ostatnim w tygodniu, kiedy mają dla siebie czas. W piątki muzyk zaczyna koncerty i przez cały weekend pracuje z dala od domu(...) Daniel, choć skończył Szkołę Morską w Gdyni, jest oficerem nawigacji i na statkach opłynął cały świat, nie chciał żyć na walizkach. Marzył o własnej restauracji. - To niesamowite miejsce w klimacie...

 • Wybieramy najlepszy koncert 2014 roku!

  Łzy w oczach, ciarki na plecach. Te koncerty "zmiażdżyły system". Oto typy naszych ekspertów!

 • Marek Siudym: Los mu daje i odbiera...

  ...niesamowite poczucie wolności, szczęścia. Wspólnie wyjeżdżamy na koncerty rockowe. Mamy świetny kontakt - zapewnił aktor. Dodał z dumą, że po latach nieporozumień udało mu się odbudować dobre relacje z córką...

 • Z aresztu na scenę "Must Be The Music"

  Sześć lat był poszukiwany listem gończym, trzy lata spędził w więzieniu. W niedzielę (19 października) na scenie "Must Be The Music" pojawi się Max Faley. Poznajcie niesamowitą historię człowieka, którego uratowała miłość do muzyki.

 • Marlena Drozdowska: "Mydełko Fa" znała cała Polska, nie zarobiła na nim ani grosza

  ...stop słyszałam "moją piosenkę". To było niesamowite uczucie. Po wakacjach grzecznie wróciłam do szkoły na Bednarską - śmieje się. - Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie. Ta piosenka i ta wygrana(...) po koncertach z fanami? Tak, zostaję z ludźmi i długo z nimi rozmawiam. Nie unikam kontaktów, nie wnoszą mnie na koncerty w skrzyni, jak Céline Dion, by nikt nie widział, że już jest w garderobie...

 • Klawiszowiec Ikey Owens nie żyje

  38-letni muzyk Isaiah "Ikey" Owens, członek zespołu Jacka White'a, zmarł we wtorek (14 października) w Meksyku.

Dyskusje na temat: niesamowite koncerty
 • Kto zaśpiewa "Piosenkę Świąteczną"?

  Straszne rzeczy, za darmo! Już się nachapali i chapią przez cały czas wielką kasiorę. Więc ten jeden koncercik to parodia, zeby to podkreślać i reklamować się. Niejeden w tym kraju zapiperza ciężko i fizycznie za damski ciul, bo firma jest niewypłacalna. Straszne poświęcenie ze strony gwiazdeczek, no niesamowite. Powinni co meisiąc oddawać dla biednych, albo koncerty charytatywne organizować.