• Informacje na temat:

  niesamowite otoczenie

Artykuły na temat: niesamowite otoczenie
 • Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca się mężem w tabloidzie. "Ma niesamowite poczucie humoru"

  Agnieszka Woźniak-Starak (40 l.) w rozmowie z jednym z tabloidów nie może nachwalić się męża. Przekonuje, że Piotr jest szalenie zabawny. Ponoć jest "duszą towarzystwa" i ma "niesamowite poczucie humoru"...

 • "Interstellar" w kinach IMAX

  7 listopada fani dorobku Christophera Nolana po raz pierwszy od czasu trylogii o mrocznym rycerzu będą mieli okazję wybrać się na jego produkcję do kina. Premiera obrazu "Interstellar" to jedno z większych wydarzeń filmowych w tym roku. Zarówno kunszt reżysera, jak i jego wykorzystanie najnowszych technologii, zapewnią najlepsze doznania miłośnikom gatunku science-fiction.

 • Rodzice Zborowskiej zachwyceni Wroną! Są wdzięczni, że znalazł jej lekarza!

  Zofia Zborowska (31 l.) i Andrzej Wrona (30 l.) jednak zdecydują się na ślub? Osoby z ich otoczenia zdradzają, że to wcale nie takie nieprawdopodobne...

 • "Antboy" : Superbohater z kompleksami

  Popkultura nie jest sprawiedliwa. No, bo jakim prawem pająki i nietoperze stały się bohaterami dużej liczby komiksowych zeszytów i ich adaptacji, podczas gdy mrówki czy inne żyjątka nie doczekały się należytej uwagi w przemyśle filmowym?

 • Show-biznes bez zdrad i burzliwych romansów byłby niesamowicie nudny. Na szczęście polscy i zagraniczni celebryci znów nie zawodzą. Zobaczcie, kto w tym roku został ugodzony strzałą Amora!

 • Kuba Molęda o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Lubię wyzwania.

  Raz jest Conchitą Wurst, kiedy indziej Jonem Bon Jovi. W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Kuba Molęda co rusz zaskakuje. Gdyby przygotowania do programu nie pochłaniały go tak bardzo, chętnie pomajsterkowałby przy swoim motocyklu, albo pograł w tenisa stołowego.

 • Trzeba przyznać, że show-biznes bez zdrad i romansów byłby niesamowicie nudny. Na szczęście celebryci kolejny raz nie zawodzą. Zobaczcie, kto w tym roku dał się ponieść uczuciom!

 • Przemysław Bluszcz: Nie tylko "ten zły"

  Ma w sobie coś, co sprawia, że idealnie pasuje do ról czarnych charakterów. "Ten zły" to przecież Wąsacz ("Krew z krwi"), kierownik sklepu ("Supermarket"), alfons ("Kac Wawa") i gestapowiec Rappke ("Czas honoru"). Czy zagra kiedyś dobrego człowieka?

 • Światowy show-biznes w żałobie! Nawet Meghan Markle boleśnie odczuła jego stratę!

  Informacja o śmierci słynnego fryzjera gwiazd zmroziła całe Hollywood. Był także bliskim znajomym księżnej Sussex...

 • Najgorszy dzień w życiu?

  Miewacie dni, kiedy nic nie idzie po waszej myśli? Twórcy "Dnia z życia blondynki" prezentują najbardziej pechowe 24 godziny z życia pięknej dziennikarki, w którą wcieliła się Elizabeth Banks.