• Informacje na temat:

  nietypowe zdjęcia

Artykuły na temat: nietypowe zdjęcia
 • Marcin Tyszka pokazał nietypowe zdjęcie ciężarnej Anny Lewandowskiej

  ...szkiełka do aparatu poszły w ruch .... i mamy odlot....TurboMama to i turbo efekt ... aaa gdyby tak sześcioraczki" - zażartował w opisie do zdjęcia (zachowaliśmy pisownię oryginalną). Annie...

 • Penelope Cruz zagra w "Zoolander 2"

  Ben Stiller poinformował, że Penelope Cruz zagra główną kobiecą rolę w sequelu filmu "Zoolander". Aktor zamieścił na Instagramie zdjęcie hiszpańskiej aktorki, gdy była kilkuletnia dziewczynką, opatrując fotografię komentarzem: "Penelope 'Litle Penny' Cruz dołączyła do obsady 'Zoolander 2'".

 • Katarzyna Warnke, Emilia Clarke: Nietypowe selfie gwiazd

  Gwiazdy filmu i telewizji od zawsze lubiły publikować zdjęcia zrobione w interesujących miejscach. Czy to dla żartu, czy aby rozpocząć dyskusję wokół kontrowersyjnego tematu, czy też aby przełamać tabu. Ostatnio celebryci ulegają coraz bardziej dziwnej modzie... robienia sobie selfie na toalecie (albo w wannie).

 • Polsat zdejmuje z emisji program "Skandaliści"

  Sobotni odcinek programu Polsat News "Skandaliści", w którym gościem był Jerzy Urban, był ostatnim w krótkiej historii kontrowersyjnego show. Polsat zdecydował we wtorek o zdjęciu "Skandalistów" z anteny, zawiesił również dyrektora Polsat News.

 • Maciej Zakościelny ostrzega fanów w nietypowy sposób! Zamknął się w...

  Maciej Zakościelny (39 l.) postanowił wziąć przykład z innych gwiazd i również zabrał głos w sprawie koronawirusa. Aktor podzielił się swoimi przemyśleniami dotyczącymi pandemii, przy okazji publikując szokujące zdjęcie.

 • "Rolnik szuka żony": Nowa edycja

  Do udziału w drugiej serii programu "Rolnik szuka żony" zgłosiło się ponad 1,5 tysiąca osób. Nagrania pilotażowego odcinka prezentującego nowych bohaterów rozpoczną się w marcu, a komu w ten nietypowy sposób udało się znaleźć swoją drugą połowę - okaże się już jesienią.

 • "Zasada przyjemności": ​Robert Gonera - typowy glina

  ...-niemieckiej w Świecku" - zdradza. Na początku czerwca Gonerę czekają kolejne zdjęcia do tej produkcji.

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • Maciej Friedek i Marzena Fliegel, policjanci z wieloletnim doświadczeniem, prowadzą biuro detektywistyczne. Wpływają do nich sprawy nie tylko poważne, ale także nietypowe. Podejmują się odszukania zaginionych, porwanych dla okupu oraz ścigają paserów i handlarzy narkotyków. W rozwiązaniu spraw pomagają im lekarze kryminalni, prawnicy, biolodzy, grafolodzy i jasnowidze. Wspierają ich asystenci...

 • Sprzedawali powietrze z koncertu Kanye Westa

  Na eBayu pojawiła się aukcja, na której do kupienia było powietrze, którym oddychał Kanye West w trakcie trasy koncertowej promującej album "Yeezus".

Zdjęcia na temat: nietypowe zdjęcia
Wideo na temat: nietypowe zdjęcia
 • Michał Piróg: Renatko, zastanów się, Kuba Wojewódzki jest trochę starszy

  12 sierpnia Kuba Wojewódzki zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie kapsla z napisem: wyjdź za mnie proszę. Zdjęcie opatrzył krótkim komentarzem: Love, zmiany, zmiany. Prasa i internauci wysnuli z tego wniosek, że znany showman postanowił się ustatkować i w ten nietypowy sposób oświadczył się Renacie Kaczoruk. Modelka wkrótce zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie z podpisem: Yes, I do. – Kuba się zaręczył, zaręczyny super, tylko co dalej? Zaręczyć się może każdy. Ale to już...

Dyskusje na temat: nietypowe zdjęcia
 • Re: Nietypowe nawyki gwiazd

  Jak to jest, że stawiacie zdjęcia Aniston i Deppa przy Wierzbickiej, Kurdej nazywając ich "gwiazdami". To w końcu gwiazdy czy Marta i Basia?