• Informacje na temat:

  nietypowy makijaż

Artykuły na temat: nietypowy makijaż
 • Chrissy Teigen pokazała zdjęcie z… wykonywania makijażu nóg!

  ...z dziećmi. Ostatnio jednak opublikowała dość odmienne od wszystkich zdjęcie, zrobione podczas przygotowań do sesji zdjęciowej. Widzimy na nim bowiem Chrissy, której kobieta wykonuje makijaż twarzy, a mężczyzna z kolei maluje jej... nogi! W podpisie modelka zażartowała, że kiedy była młodsza, makijaż wykonywało się tylko na twarzy. Pokazalibyście publicznie zdjęcie w takiej pozie...

 • Anna Głogowska: "Taniec z Gwiazdami" to przygoda życia

  "Zawsze będę przede wszystkim tancerką, ale to jest dla mnie przygoda życia" - mówi Anna Głogowska, która w duecie z Krzysztofem Ibiszem prowadzi w Polsacie program "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Jak Ania radzi sobie w nowej roli?

 • Kasia Nosowska (46 l.) na swoim profilu na Instagramie publikuje różne prześmiewcze filmiki. Ostatnio sieć podbiło jej wideo z zabawnym instruktażem dotyczącym malowania ust. Z porad wokalistki postanowiła skorzystać Agata Młynarska (53 l.). Pochwaliła się efektami!

 • Berlinale 2015: Wielka klapa na początek

  Film "Nobody Wants the Night" Isabel Coixet zainaugurował 65. edycję Berlinale. O osadzonej na początku XX wieku opowieści o kobiecie, która wyrusza w kierunku bieguna północnego, mówi się w kuluarach jako o najsłabszym filmie otwarcia od lat. Obrazu hiszpańskiej reżyserki nie ratuje nawet kreacja Juliette Binoche, która, naznaczona histerycznymi gestami i krzykiem, szybko osuwa się w koleiny autoparodii.

 • Wygląda na to, że wśród polskich celebrytek zapanowała moda na coraz dziwniejszy wygląd twarzy. Spuchnięte policzki, usta o nietypowych kształtach, skóra naciągnięta jak pupa niemowlaka, w ostatnim czasie goszczą na naszych salonach nader często. Oczywiście to jak zwykle zasługa dużej ilości seksu, złego makijażu, specjalnej diety, czy... mieszkania na wsi!

 • Nietypowa promocja serialu

  14 czerwca pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie stanie autobus Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w którym można będzie oddać krew. Akcja "Chcemy twojej krwi" promować będzie premierę kolejnego sezonu serialu "Czysta krew".

 • Alfabet mody "Beverly Hills, 90210"

  Natapirowane fryzury, kolorowe, geometryczne stroje, mocne makijaże i wszechobecna lycra! Bez tego nie wyobrażamy sobie mody lat 90. Jeżeli dodamy do tego dżins, oversize’owe marynarki, szorty, kolorowe koszule i dużo żelu we włosach - otrzymamy wizerunek typowego członka ekipy z "Beverly Hills, 90210". W latach 90. to oni wyznaczali trendy, pokazywali tysiącom młodych ludzi, jak wyglądać...

 • Miniaturowy Kiss

  Mini-Kiss to nazwa zespołu grającego, a właściwie udającego wykonywanie kompozycji z repertuaru legendarnej formacji Kiss. Nie jest to jednak typowy cover band, gdyż składa się on wyłącznie z liliputów. Oczywiście każdy z nich nosi podczas występu odpowiedni makijaż.

 • Wampiry pragną twojej krwi!

  ...gadżetów związanych z serialem. Na miejscu będzie można wykonać makijaż w stylu wampirycznym oraz zrobić sobie zdjęcie z obecnymi na miejscu wampirami. Osoby, które przyjdą w przebraniu stylizowanym...

 • Bójka na planie "Gotowych..."

  Zdesperowane gospodynie domowe - Eva Longoria Parker oraz Nicollette Sheridan postanowiły w nietypowy sposób uczcić setny odcinek "Gotowych na wszystko" - tortową bitwą.

Zdjęcia na temat: nietypowy makijaż
 • Marilyn Manson