• Informacje na temat:

  nieudane operacje plastyczne

Artykuły na temat: nieudane operacje plastyczne
 • "Barwy szczęścia": Jola zafunduje sobie... operację plastyczną!

  Jola (Małgorzata Potocka) będzie bardzo zadowolona, że udało się jej sprzedać nierentowny klub i w dodatku dostała za niego znacznie więcej pieniędzy, niż się spodziewała. Kozłowska postanowi zainwestować w siebie, ale nie zdradzi byłym współpracownikom, że zamierza zafundować sobie... operację plastyczną!

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Monika Pietrasińska o swoich operacjach plastycznych!

  Monika Pietrasińska (25 l.) w jednym z ostatnich wydań "Dzień Dobry TVN" wystąpiła w roli eksperta od chirurgii plastycznej! Sama nie wstydzi się tego, że nieco pomogła naturze...

 • Meryl Streep: Można mnie pochwalić

  Ma trzy Oscary, osiem Złotych Globów i dwie Emmy. Jako aktorka Meryl Streep potrafi zagrać wszystko. Wygląd i uroda nigdy nie miały dla niej szczególnego znaczenia. Przez jednych uważana za zjawiskową, dla innych brzydula, przez wiele lat walczyła z licznymi kompleksami.

 • Jennifer Aniston zrobi sobie operację plastyczną, by wyglądać lepiej od Angeliny Jolie!

  ...także do chirurga plastycznego. Zdała sobie sprawę, że domowymi sposobami nie odmłodzi się w tak krótkim czasie, a bardzo zależy jej, by nie wyglądać staro przy swojej największej rywalce. Chce również, by Brad zobaczył, co stracił! "Dla niej to będzie bardzo duże przeżycie spotkać się z nimi. Już w sierpniu planuje udać się do chirurga plastycznego" - mówi jej znajomy w rozmowie z "National...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Mazurówna: Myślę o kolejnej operacji plastycznej

  ...zamierzam tego ukrywać. Dziwię się niektórym koleżankom z show-biznesu, że stosują różne wybiegi, czasami śmieszne kłamstwa, żeby ukryć przed światem tych kilka lat. Jeśli zaś chodzi o operacje plastyczne, to może zdziwi się pan, ale była tylko jedna. Naprawdę? K.M.: - Naprawdę. Jednak to wcale nie znaczy, że na tym koniec. Właśnie myślę o kolejnej. I nie widzę w tym nic nadzwyczajnego...

 • J. Aniston: Operacja plastyczna?

  Jennifer Aniston, piękna aktorka amerykańska, gwiazda serial u "Przyjaciele" , spędziła pięć godzin w najlepszej w Los Angeles klinice zajmującej się operacjami plastycznymi. Udała się do niej kilkanaście dni temu i szybko została zauważona przez ciekawskich fanów.

 • Torbicka o operacjach plastycznych

  ...50-letnia Grażyna Torbicka oficjalnie popiera operacje plastyczne. "Jeśli kobieta uważa, że jest jej to potrzebne, nie mam nic przeciwko temu" - zaznacza.

 • Ofiara operacji plastycznych!

  Hunter Tylo była najpiękniejszą aktorką "Mody na sukces" do czasu, aż zaczęła szukać lekarstwa na zatrzymanie młodości. Dziś wydaje tysiące dolarów na zabiegi, które zrobiły z niej "silikonowe monstrum".

Zdjęcia na temat: nieudane operacje plastyczne
Wideo na temat: nieudane operacje plastyczne
 • Serial z Renée Zellweger

  W maju na ekranach zadebiutuje nowy serial z Renée Zellweger w roli głównej. Aktorka ostatnio znalazła się na czołówkach plotkarskich serwisów, kiedy okazało się, że operacje plastyczne jakim się poddała, nie do końca się... udały.

 • Co się stało z twarzą Umy Thurman?

  Uma Thurman padła ofiarą mody na operacje plastyczne? Świat obiegły właśnie zdjęcia aktorki, na których nie przypomina ona samej siebie. Co stoi za nowym wyglądem gwiazdy - chirurg czy może nieudany makijaż? (źródło: x-news)

 • Demi Moore nieźle się trzyma

  44-letnia aktorka idzie na nagranie programu "Late Show with David Letterman" 24 marca. Ciekawe, co służy jej bardziej - udane operacje plastyczne czy związek z młodszym o 14 lat Ashtonem Kutcherem?

Dyskusje na temat: nieudane operacje plastyczne