• Informacje na temat:

  niewyparzony język

Artykuły na temat: niewyparzony język
 • Konsjerż z niewyparzonym językiem?

  W Hotelu 52 po odejściu Marcina (Antoni Paradowski) brakuje konsjerża. Iwona (Magda Cielecka) umawia się na rozmowę z potencjalnym kandydatem (Filip Bobek). Niewyparzony język Tomasza nie przypadnie do gustu menedżerce hotelu.

 • "Get on Up" : Biograficzny produkcyjniak

  Pierwsze skojarzenia? "It's a Man's World", szpagaty na scenie i niewyparzony język, trochę w stylu Muhammada Aliego. Chcecie dowiedzieć się więcej? Biograficzny film "Get on Up" tylko utrwala stereotypowy obraz Jamesa Browna.

 • Poniedziałek: "Jacyków ma niewyparzony język"

  Aktor Jacek Poniedziałek w programie Kuby Wojewódzkiego poproszony przez gospodarza o skomentowanie wulgarnego stwierdzenia Pajacykowa: "Nienawidzę pedałów... Tylko ich rucham" , ugryzł się w język i nie chciał komentować i oceniać "smażonych" pod publiczkę tekstów stylisty. "Jacyków ma niewyparzony język" - stwierdził jedynie Poniedziałek. Jako osoba obeznana ze środowiskiem show-biznesu...

 • Noel Gallagher w formie. Zadrwił z Taylor Swift, Maroon 5 i Alt-J

  Słynący z niewyparzonego języka i nieprzeciętnego poczucia humoru brytyjski muzyk Noel Gallagher w swoim stylu skomentował kilka znaczących postaci z muzycznego show-biznesu.

 • "Na dobre i na złe": Wścibska teściowa

  Aurelia ma niewyparzony język i lubi wtrącać się w sprawy syna. Ta intrygująca postać dołącza do grona bohaterów "Na dobre i na złe", a zagra ją Iwona Bielska.

 • "Przede wszystkim rozrywka"

  Ponad 100 kilo żywej wagi, rozpoznawalny głos i niewyparzony język - to krótka i uproszczona, aczkolwiek dość trafna charakterystyka Billy'ego Milano,...

 • Mucha w "Jak ONI śpiewają"!

  Mimo że nie umie śpiewać, wystąpi w wokalnym show. Wystarczy, że ma niewyparzony język!

 • Queen: Elton John to głuptasek

  Niewyparzony język Eltona Johna znowu wywołał mały skandal. Tym razem dostało się grupie Queen. Brian May, gitarzysta zespołu, z miejsca zareagował na komentarze piosenkarza.

 • Czubaszek przyznała się do operacji plastycznych

  ...73-letnia Maria Czubaszek słynie z niewyparzonego języka i kontrowersyjnych wyznań. Co takiego zrobiła tym razem, by wbić kij w mrowisko?

 • Oto finaliści "Hell's Kitchen"

  Za nami półfinałowy odcinek pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen". Tuż przed finałem z programem pożegnał się Arkadiusz Klimkiewicz, który nie cieszył się zbytnią sympatią wśród pozostałych uczestników. Ostatecznie w finale "Piekielnej Kuchni" o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro walczyć będą samotna matka, kura domowa i zawodowy kucharz.

Zdjęcia na temat: niewyparzony język
Wideo na temat: niewyparzony język
 • Niewyparzony język Debry

  Sceny z serialu "Dexter".

 • W ciemno

  Obsypana nagrodami kilkuwymiarowa historia romansu Palestyńczyka i Żyda z rozdartej konfliktem etnicznym Jerozolimy. Żurnalowego Roya, dziedzica prawniczej fortuny i Nimera, studenta psychologii ze społecznego awansu dzieli nie tylko wyznanie, język, polityka, ale również pieniądze. Pomimo sprzeciwu obu rodzin, wszechobecnej służby bezpieczeństwa i arabskiej homofobii starają się znaleźć miłość tam, gdzie jej nie ma, a przynajmniej być nie powinno.

 • Kontrowersja to ich drugie imię. A jak mają na pierwsze?

  Szokują, intrygują, innymi słowy są skandalistami, którzy w show-biznesie zaistnieli przede wszystkim z powodu niewyparzonego języka. Za sprawą swojego często kontrowersyjnego zachowania nikomu nie są obojętni. Trzeba ich kochać albo nienawidzić. Specjalnie dla Was wybraliśmy najbardziej skandalizujące osobistości. Czy wśród nich jest Twój ulubieniec? Sprawdź!

 • Niesforny Bram

  Siedmioletni Bram jest bardzo podekscytowany tym, że zaczyna naukę w szkole. Myśli wiele o otaczającym go świecie, jest ciekawy wszystkiego i potrafi zadać sto pytań na minutę. Okazuje się jednak, że nowy nauczyciel ma zupełnie inny pomysł na naukę pierwszaków niż chłopiec. Czy Bram i jego wychowawca pokonają trudności i znajdą wspólny język? "Niesforny Bram" to film szczególny ze względu na ciekawie zarysowaną relację między światem dorosłych i dzieci, a także konstrukcję filmowej opowieści.

Dyskusje na temat: niewyparzony język