• Informacje na temat:

  niezbyt atrakcyjna

Artykuły na temat: niezbyt atrakcyjna
 • Monika Gawlińska o życiu u boku Roberta: "Są fanki, atrakcyjne kobiety, byłam zazdrosna"

  Małżonkowie są razem już od przeszło trzydziestu lat. W trakcie trwania ich małżeństwa było wiele wzlotów i upadków. Nieporozumienia wiązały się przede wszystkim z pracą wokalisty.  Jak przyznaje Monika Gawlińska, niezbyt dobrze układało się między nimi wówczas, gdy "Wilki" święciły swoje największe sukcesy. Zdobyły wielką popularność i... rzeszę fanek. Były wśród nich takie, które jawnie starały...

 • Agata Kulesza zdradzana w "Warsaw by Night"

  Agata Kulesza ("Ida", "Róża"), laureatka najważniejszych polskich nagród filmowych - Złotych Lwów i Orłów, nominowana do Europejskiej Nagrody Filmowej, jest dziś jedną z najbardziej znanych twarzy rodzimego kina. Już od 6 lutego oglądać ją będziemy w kolejnej roli - zdradzanej żony, w filmie "Warsaw by Night" Natalii Korynckiej-Gruz.

 • Sablewska: Gdy patrzę na stare zdjęcia myślę, że byłam strasznie brzydka!

  Była niania dzieci Natalii Kukulskiej (43 l.) twierdzi, że jeszcze kilka lat temu była niezbyt ładną i mało atrakcyjną kobietą. Dziś każda jej stylizacja jest szeroko komentowana w mediach. Maja Sablewska (38 l.) twierdzi jednak, że lubi wzbudzać emocje, a negatywnymi opiniami nie zamierza się przejmować.

 • "Wywiad ze Słońcem Narodu" : Dyktator 2 i 1/2

  Specjalnością reżyserskiego duetu Seth Rogen-Evan Goldberg jest balansowanie na granicy między prawdą a zgrywą. W "To już jest koniec" wcielający się w samych siebie komicy stawiają czoła armii demonów, a w "Wywiadzie ze Słońcem Narodu" Amerykanie dokonują zamachu na Kim Dzong Una, obecnego przywódcę Korei Północnej.

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Warchulska dołączyła do obsady serialu

  Wkrótce w życiu Łukasza (Michał Rolnicki) pojawi się bardzo atrakcyjna artystka, która kilka lat temu skorzystała z jego nasienia zdeponowanego w klinice leczenia niepłodności. W roli Izy Małek zobaczymy Agnieszkę Warchulską znaną m.in. z ról w serialach "Diagnoza", "Znaki" i "Na krawędzi".

 • Oscarowe ostre cięcia

  Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej, która co roku przyznaje najważniejsze nagrody filmowe świata, czyli Oscary, zapowiada poważne ograniczenia w kwestii liczby nominacji, jakie otrzymać może jeden tytuł.

 • Meghan i jej prawdziwa twarz. Królowa ma powody do obaw...

  ...niezbyt przejętą tym, że łamie etykietę. I raczej tak już zostanie. Wydaje się, że prędzej ona zmieni Pałac Buckingham, niż Pałac zmusi ją, by przestała być sobą... ***  Zobacz więcej materiałów:

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Susan Boyle o ciężkim dzieciństwie

  Susan Boyle , niezbyt atrakcyjna Szkotka, która za sprawą jednego przesłuchania stała się fenomenem muzycznym na skalę światową, przyznała, że jako dziecko nie miała najłatwiejszego życia w szkole. Powód? Dokuczali jej zarówno nauczyciele, jak i inni uczniowie...

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

Zdjęcia na temat: niezbyt atrakcyjna
Wideo na temat: niezbyt atrakcyjna
 • Daję nam rok

  Ten film to spełnienie marzeń miłośników dobrych komedii. Producenci "To właśnie miłość", "Dziennika Bridget Jones" i scenarzysta "Borata" połączyli siły tworząc film, który już został okrzyknięty "absolutnie genialną, najzabawniejszą brytyjską komedią roku! - Go Magazine". I trudno się temu dziwić, bo to, co zazwyczaj dzieje się tuż po ślubie, to gotowy scenariusz na oscarową komedię. Nat (Rose Byrne) jest atrakcyjna i przedsiębiorcza, Josh (Rafe Spall) to niezbyt znany pisarz ze...

 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

 • Happy, Happy

  Rodzina dla Kai jest najważniejsza. Jest niepoprawną optymistką, mimo że żyje z mężczyzną, który woli iść na polowanie a nie chce się z nią kochać, bo nie jest już taka atrakcyjna, jak kiedyś. Życie nie jest usłane różami, mówi sama sobie. Trudno jej jednak utrzymać emocje na wodzy, kiedy obok wprowadza się idealna para. Taka, jaką sama chciałaby stanowić ze swoim mężczyzną. Są zgrani, zakochani, rozumiejący się bez słów i mają adoptowane etiopskie dziecko. Nowi sąsiedzi otwierają Kai oczy na...

Dyskusje na temat: niezbyt atrakcyjna