• Informacje na temat:

  niezbyt chętnie

Artykuły na temat: niezbyt chętnie
 • Prawo Agaty

  Agata broni policjanta oskarżonego o handel narkotykami. Ich współpraca przebiega problematycznie, ponieważ oskarżony niezbyt chętnie odpowiada na pytania...

 • "Furia": Furia końca wojny

  Wojna rządzi się prawami fizyki. Jest jak wystrzelona kula, która na początku osiąga ogromne prędkości, by na końcu - pozbawiona energii - opaść bezwładnie na ziemię. Tak przynajmniej myślałem, będąc nastolatkiem, co miało swoje wymierne skutki. Mimo fascynacji II wojną światową, niezbyt chętnie sięgałem po książki poświęcone ostatnim miesiącom tego konfliktu. Bo przecież wtedy "już nic się nie

 • Michał Żebrowski wypoczywa na wakacjach. Jego żona zachwyca!

  Michał Żebrowski (45 l.) i jego żona Aleksandra (30 l.) niezbyt często pokazują się podczas służbowych wyjść, za to chętnie dzielą się prywatnymi momentami ze swojego małżeńskiego życia.

 • Alicja Bachleda-Curuś chce zagrać w polskim filmie

  Alicja Bachleda-Curuś była wirtualnym gościem programu "Pytanie na śniadanie". Aktorka połączyła się ze studiem ze swojego domu w Los Angeles. Gwiazda wyznała, gdzie spędzi tegoroczne święta wielkanocne oraz jak je zazwyczaj obchodzi.

 • Maja Bohosiewicz już tak nie wygląda! To dobra zmiana?!

  Maja Bohosiewicz (26 l.) niezbyt chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Nie jest też już często widywana na oficjalnych imprezach, więc nowym wyglądem pochwaliła się na portalu społecznościowym.

 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze czerwonym.

 • Anna Wendzikowska pokazała pierwszy raz swojego ukochanego! Przystojny?

  Anna Wendzikowska (36 l.) ma już za sobą kilka związków i to niezbyt udanych. Tym razem jednak może być inaczej, bo dziennikarka jest naprawdę szczęśliwa.

 • "Uwolnić Mikołaja!" : Poczuj magię tych świąt (w więzieniu)

  Film "Uwolnić Mikołaja!" najciekawszy jest wtedy, gdy konfrontuje wyobrażenia na pewne tematy niewinnych dzieciaków i przesiąkniętych paranoją dorosłych.

 • Nowa moda w show-biznesie: Psy na salonach!

  Na letnie imprezy gwiazdy chętnie zabierają czworonożnych przyjaciół. Przy okazji apelują o wrażliwość na psi los. A co pieski mówią o swoich właścicielach?

 • Hanna Śleszyńska: Nieformalne cynowe gody

  Swoją pierwszą okrągłą rocznicę uczcili kameralną kolacją we dwoje i upominkami. W styczniu minęło 10 lat, odkąd Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko są razem.

Dyskusje na temat: niezbyt chętnie
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Piękna Tuba u boku Sulejmana!

  W Polsce rzeczywiście jest inna kultura. Taka , która uważa, że nie należy dzieci uczyć chociażby historii. Nadmieniam , że Mieszko I miał kilka nałożnic, które niezbyt chętnie odprawił żeniąc się z Dobrawą , a Kazimierz Wielki zdradzał swe , również liczne żony , na prawo i lewo. Henryk Walezy natomiast był biseksualistą lub nawet homoseksualistą , z mamusią morderczynią . Zabroń dziecku