• Informacje na temat:

  niezgoda anna

Artykuły na temat: niezgoda anna
 • Kammel rozstał się z Niezgodą?

  Ostatnio Tomek Kammel i Katarzyna Niezgoda bardzo rzadko pokazują się razem. Są aż tak zapracowani? A może po prostu ich związek należy już do przeszłości?

 • Oscar dla Polki za stroje Angeliny Jolie?

  Anna Biedrzycka-Sheppard po raz trzeci w karierze została nominowana do Oscara (wespół z Jane Clive). Tym razem doceniono stroje, jakie stworzyła do filmu "Czarownica" z Angeliną Jolie w roli głównej. Kostiumograf wspomina, że wybaczała aktorce wszystkie humory, kiedy widziała ją razem z dziećmi.

 • Kammel pogodził się z mamą

  Jak z pewnością pamiętacie, przed dwoma laty wyszło na jaw, że mama Tomasza Kammela, Anna (Kamel), mieszka w rozpadającej się chałupie pod Jelenią Górą, a prezenter od lat nie utrzymuje z nią kontaktu. Jednak ostatnio, według informacji "Faktu", udało im się odbudować rodzinne więzi. Do odwiedzenia matki przekonała Kammela Katarzyna Niezgoda. Teraz spotykają się regularnie, dzwonią do siebie...

 • Anna Głogowska: Została sama z córką?

  Krążą plotki, że źle się dzieje w związku gwiazdy z Piotrem Gąsowskim. Podobno gospodyni "Tańca z gwiazdami" wyprowadziła się od partnera.

 • Matka Kammela martwi się o syna

  Anna Kamel od wielu mieszka w rozsypującej się ruderze na wsi pod Jelenią Górą. Mimo że nie od wielu lat nie widziała syna i nie dostaje od niego żadnej pomocy, bardzo martwi się o jego przyszłość po ujawnieniu afery bankowej.

 • Piróg: Kiedyś lubiłem Ankę...

  - Kinga ma otwarte oczy na wszystko, co się dzieje odnośnie tańca.(....) U Ani Muchy tego nie było - ocenia juror "You Can Dance" Michał Piróg. Czy zmiana na jurorskim fotelu wyjdzie programowi na dobre?

 • Pani Puchalska od zwierząt

  ...różne odcienie. Taka jest Anna z "Wszystko przed nami". Fajnie, że cały wątek wokół Stefana (Piotr Nowak - przyp. aut.), mojego serialowego męża, jest prowadzony z przymrużeniem oka, inaczej nie dałoby(...) staż małżeński, a Stefan dodatkowo posiada duże doświadczenie w skokach w bok (śmiech). Dzięki swej rozbrajającej naiwności, Anna nie ma o tym pojęcia. Jest dla męża wciąż atrakcyjna; zdrady Stefana nie...

 • Skandale polskich gwiazd

  W 2011 roku media co chwilę donosiły o nowych aferach z udziałem polskich gwiazd. Krupa, Mucha, Sablewska, Doda, Szapołowska i Garlicki - byli numerem jeden na portalach plotkarskich i okładkach kolorowych pism.

 • Zaskakujące słowa o Kubie Wojewódzkim. "W głębi duszy jest smutny i samotny"

  Byłą ukochaną już widuje się z innym, a u boku showmana dalej ani śladu następczyni! Czy Kuba Wojewódzki zawalczy o modelkę, czy też znajdzie sobie nową? Dziennikarze "Twojego Imperium" zapytali o to wróżkę. - Karty tarota mówią jasno: pani Renata i pan Kuba to nie najlepsze połączenie - stwierdza Anna Kempisty z Warszawy. - Widzę możliwość zawarcia między nimi pewnej ugody, ale nawrotu uczuć...

 • Polka ubierała Angelinę Jolie

  Anna Biedrzycka-Sheppard, dwukrotnie nominowana do Oscara kostiumolog, pracowała z Angeliną Jolie na planie "Czarownicy", produkcji, która wejdzie do kin w maju. "Wszystkie humory wybaczałam jej w jednej sekundzie, kiedy widziałam ją z dziećmi" - wspomina Polka.

Zdjęcia na temat: niezgoda anna
Wideo na temat: niezgoda anna
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.