• Informacje na temat:

  niezgoda i kammel się rozstali

Artykuły na temat: niezgoda i kammel się rozstali
 • Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda "chcą być rodzicami"!

  ..."Fakt" donosi, że Tomasz Kammel (43 l.) i Kasia Niezgoda (45 l.) najprawdopodobniej zaczęli starać się o potomka...

 • Kasia Niezgoda znalazła już następcę Kammela?

  Kasia Niezgoda (46 l.) i Tomek Kammel (44 l.) rozstali się w październiku zeszłego roku. Minęło więc już nieco czasu, więc nie powinno dziwić, że byli kochankowie postanowili szukać nowych partnerów(...) Niezgodzie wiadomo jeszcze mniej. Bizneswoman rzadko pojawia się na imprezach, a w rozmowie z dziennikarzami poinformowała tylko, że po rozstaniu postanowiła się odchudzić. Efekty są widoczne gołym okiem...

 • Tomasz Kammel znów zakochany? W końcu znalazł "nową Niezgodę"?

  Tomasz Kammel (47 l.) przez 10 lat związany był z Katarzyną Niezgodą (49 l.), ale ich związek już od dawna należy do przeszłości. Dziennikarz dość długo nie mógł znaleźć kobiety na stałe, ale wiele wskazuje na to, że to się zmieniło. Czyżby Kammel znów był zakochany?

 • Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda pozostają w przyjacielskich relacjach

  Tomasz Kammel (44 l.) nawet po rozstaniu z Katarzyną Niezgodą (46 l.) może liczyć na jej pomoc. Według jednego z tabloidów kobieta chętnie udostępnia mu swój nadmorski apartament!

 • Katarzyna Niezgoda sprzedaje dom! Ma już dość wspomnień z Kammelem?

  Po rozstaniu z Tomaszem Kammelem (44 l.) Katarzyna Niezgoda (46 l.) zdecydowała się na odważny krok. Postanowiła sprzedać luksusowy dom, w którym niegdyś była tak szczęśliwa u boku dziennikarza. Podobno ma już dość wspomnień – każdy kąt przypomina jej byłego ukochanego.

 • Twoje Imperium: Tomasz Kammel rozstał się z Katarzyną Niezgodą! Poszło o dziecko?

  Po tym, co razem przeszli kilka lat temu, wydawało się, że już nic ich nie pokona. Ale teraz okazało się, że inaczej myślą o przyszłości. To koniec miłości Tomasza Kammela (44 l.) i Katarzyny Niezgody (46 l.)?

 • Tomasz Kammel pokazał nową ukochaną! Zdjęcie trafiło do sieci!

  Tomasz Kammel (48 l.) długie lata związany był z Katarzyną Niezgodą. Po zakończeniu tego związku, długo nie mógł znaleźć sobie nowej partnerki. Wygląda na to, że to już przeszłość, a dziennikarz pochwalił się zdjęcie, na którym jest jego nowa wybranka!

 • Tomasz Kammel robi sobie przerwę od kobiet! Tak go zmęczyła Niezgoda?

  Tomasz Kammel (44 l.) definitywnie rozstał się z Katarzyną Niezgodą (46 l.). Jednak jak donosi jeden z tabloidów, prezenter nie spieszy się do kolejnego związku.

 • Katarzyna Niezgoda potwierdza rozstanie z Kammelem!

  Katarzyna Niezgoda (46 l.) odniosła się do szokujących plotek na temat zakończenia związku ze znanym prezenterem!

 • Oni rozstali się w 2015 roku!

  Wielkie uczucia, wspólne okładki i wywiady dla kolorowych pism. Niestety, w przypadku tych gwiazd 2015 rok nie okazał się szczęśliwy. Doda, Marta Wierzbicka, Adam Sztaba - to tylko kilka nazwisk(...) powiedziały sobie o kilka słów za dużo. Wśród z nich znajdują się również i takie związki, które od zawsze uchodziły za idealne! Ich rozstania rozgrzały kolorową prasę do czerwoności!

Zdjęcia na temat: niezgoda i kammel się rozstali