• Informacje na temat:

  niezgoda i pekao sa

Artykuły na temat: niezgoda i pekao sa
 • Twoje Imperium: Tomasz Kammel rozstał się z Katarzyną Niezgodą! Poszło o dziecko?

  Była wiceprezes banku i gwiazdor TVP przez lata uchodzili nie tylko za jedną z najbardziej tajemniczych, ale i najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie.   Ich relacji nie osłabiła nawet wstydliwa afera finansowa, której bohaterami byli sześć lat temu.   Przypomnijmy: Niezgoda, będąc wiceprezesem banku Pekao SA, zlecała ukochanemu szkolenia za grube miliony złotych.  Gdy wyszło to na jaw...

 • Kłopotów Kammela ciąg dalszy

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie byłej wiceprezes banków BPH i Pekao - Katarzynie Niezgodzie, związanej ze znanym prezenterem telewizyjnym Tomaszem Kammelem. Czy jest jeszcze szansa, aby gwiazdor TVP uratował swój - nadszarpnięty przez aferę finansową - wizerunek?

 • Niezgoda pozwała byłego pracodawcę

  Konkubina Tomka Kammela , Katarzyna Niezgoda , pozwała swojego byłego pracodawcę - Bank Pekao S.A., gdzie pełniła obowiązki wiceprezesa.

 • Partnerce Kammela grozi 10 lat

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie sporządza plan śledztwa w sprawie b. wiceprezes banków BPH i PEKAO S.A. - Katarzyny Niezgody. Artykuł Kodeksu karnego, który jest podstawą śledztwa, przewiduje karę do 10 lat więzienia za wyrządzenie spółce "szkody majątkowej w wielkich rozmiarach".

 • Kammel szczęśliwy z Niezgodą

  Wszyscy czekają z niecierpliwością na ślub niezwykle interesującej pary, jaką bez wątpienia tworzą prezenter telewizyjny Tomasz Kammel i wiceprezes banku BPH Katarzyna Niezgoda.

 • Na tropie "Kammelgate"

  Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zajęła się aferą "Kammelgate". Na współpracy z firmami szkoleniowymi, m.in. powiązaną z Tomaszem Kammelem, partnerem byłej wiceprezes Pekao SA, bank mógł bowiem stracić 16 mln zł.

 • Niezgodą ma zająć się prokurator

  Konkubina Tomasza Kammela, Katarzyna Niezgoda (40 l.), w ciągu najbliższych tygodni ma stawić się w prokuraturze, która zbada, co stało się z 12 milionami przeznaczonymi na szkolenia.

 • Tomasz Kammel wyrzucony z TVP

  Najpierw Hanna Lis , teraz Tomasz Kammel. TVP rozwiązała kontrakt z popularnym prezenterem. Nieoficjalnym powodem wyrzucenia Kammela miała być afera finansowa, w którą był zamieszany.

 • Związek Kammela z Niezgodą był "układem"

  Wychodzą na jaw kolejne powiązania Tomka Kammela z firmą Sparrow, organizującą szkolenia dla banków, w których pracowała Katarzyna Niezgoda. Wreszcie zaczyna się też mówić o dziwnych relacjach między narzeczonymi.

 • Ile Kammel zarabiał w TVP?

  Tomasz Kammel pluje sobie w brodę, że uwikłał się w aferę finansową, przez którą stracił pracę w TVP. Według informacji "Dziennika" jego kontrakt opiewał na kwotę... około 35 tysięcy złotych miesięcznie.

Wideo na temat: niezgoda i pekao sa
 • Sierpień w hrabstwie Osage

  Poeta Beverly (Sam Shepard) decyduje się zatrudnić opiekunkę dla swojej chorej na raka żony (Meryl Streep). Zaraz potem znika. Do rodzinnego domu przybywają córki, a skłócona rodzina jednoczy się w poszukiwaniach. "August: Osage County" to pokoleniowa historia kobiet, których ścieżki życiowe rozeszły się lata wcześniej. Czy kryzys, który przeżywają wspólnie stanie się początkiem rozwiązania konfliktów z przeszłości? Komedia obyczajowa "Sierpień w hrabstwie Osage" to zabarwione sarkastycznym...