• Informacje na temat:

  niezgoda ostatni

Artykuły na temat: niezgoda ostatni
 • Katarzyna Niezgoda tak bawi się na jachcie!

  Katarzyna Niezgoda (50 l.) korzysta z ostatnich dni lata i bawi się w najlepsze. Była ukochana Tomasza Kammela (48 l.) właśnie pochwaliła się, jak spędza czas.

 • "Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1" : Kolejny raz o symbolu rewolucji

  Ostatnia część trylogii "Igrzyska śmierci" pod tytułem "Kosogłos", której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowych książek autorstwa Suzanne Collins, została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich ma być jedynie przygotowaniem, preludium przed ostateczną rozgrywką pomiędzy rebeliantami a wierchuszką bezwzględnego prezydenta Snowa.

 • Katarzyna Niezgoda (47 l.), niegdysiejsza partnerka Tomasza Kammela, w ostatnim czasie zachwyca przemianą. Na kilku ostatnich imprezach zaprezentowała odmienioną sylwetkę, a na najnowszych zdjęciach wygląda jeszcze szczuplej! Po nadprogramowych kilogramach ani śladu. Sami zobaczcie!

 • Oscar dla Polki za stroje Angeliny Jolie?

  Anna Biedrzycka-Sheppard po raz trzeci w karierze została nominowana do Oscara (wespół z Jane Clive). Tym razem doceniono stroje, jakie stworzyła do filmu "Czarownica" z Angeliną Jolie w roli głównej. Kostiumograf wspomina, że wybaczała aktorce wszystkie humory, kiedy widziała ją razem z dziećmi.

 • Kasia Niezgoda (47 l.) w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę. Schudła, zmieniła fryzurę. Nie dziwi więc fakt, że w mediach społecznościowych coraz śmielej pokazuje swoje wdzięki. Ostatnio była Tomka Kammela wrzuciła dość fikuśną fotkę z wakacji w izraelskiej Massadzie, na której opiera się o skały, zachwyca wodą i odsłania biust.

 • Niemal nazajutrz po śmierci Barry'ego White'a do walki o spadek po słynnym piosenkarzu ruszyła jego najbliższa rodzina i ostatnia narzeczona. Zanosi się na to, że niełatwo będzie podzielić fortunę, którą pozostawił po sobie słynny wokalista.

 • Katarzyna Niezgoda odkrywa sekret swojej sylwetki. Dieta, ćwiczenia i nie tylko

  Katarzyna Niezgoda (47 l.) przeszła w ostatnim czasie wielką metamorfozę. Schudła, zmieniła fryzurę. Teraz zdradza, jak udało jej się zrzucić tyle nadprogramowych kilogramów.

 • Kammel zamieszka z narzeczoną

  Po czterech latach związku Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda postanowili zamieszkać razem.

 • Kammel zamieszka z Niezgodą

  Piękną willę na Mokotowie Tomek Kammel (38 l.) kupił już rok temu. Dopiero teraz dobiegły końca ostatnie prace remontowe i, jak donosi dzisiejszy "Fakt", za dwa tygodnie prezenter wprowadzi się do niego wraz z narzeczoną. Początkowo para zamierzała przenieść się do willi na ubiegłoroczne Boże Narodzenie. Niestety, najpierw przedłużyły się remonty, a potem Kasia i Tomek mieli zupełnie inne rzeczy...

 • Wielki powrót Kammela?

  Przez rok Tomasz Kammel nie znalazł pracy w żadnej telewizji. Polsat dał mu szansę. Mówi się, że wkrótce poprowadzi nowy program.