• Informacje na temat:

  niezgoda prezes

Artykuły na temat: niezgoda prezes
 • Katarzyna Niezgoda ujawnia prawdę o byłym!

  ...słowa są skierowane do niego? "Niestety, muszę powiedzieć, że mężczyźni w moim życiu byli raczej źródłem kłopotów i problemów. Wsparcie w ich wykonaniu zawsze kończyło się źle" – takimi słowami Niezgoda(...) Katarzyny.  Ona była wówczas prezesem dużego banku, on zaś, jako gwiazda TVP i właściciel firmy szkoleniowej, robił prezentacje i szkolenia dla pracowników banku za całkiem pokaźne kwoty. Po ujawnieniu tego...

 • Tomasz Kammel wyrzucony z TVP

  Najpierw Hanna Lis , teraz Tomasz Kammel. TVP rozwiązała kontrakt z popularnym prezenterem. Nieoficjalnym powodem wyrzucenia Kammela miała być afera finansowa, w którą był zamieszany.

 • Kasia Niezgoda narzeka na brak pracowników w Polsce!

  Rekordowo niski poziom bezrobocia, wynikający z milionowej zarobkowej emigracji, spowodował, że coraz więcej przedsiębiorstw ma problemy ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników. Ubolewa nad tym także Kasia Niezgoda (48 l.), która od jakiegoś czasu ma firmę szukającą pracowników.

 • 52. KFF: Nagrody rozdane

  Znani są laureaci 52. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Uroczysta ceremonii zamknięcia festiwalu odbyła się w niedzielę, 3 czerwca, w kinie Kijów.Centrum. Galę poprowadził Maciej Stuhr.

 • Niezgoda ma nową pracę. Została...

  Katarzyna Niezgoda, partnerka Tomka Kammela i była prezes jednej z firm, została headhunterem, czyli łowcą talentów.

 • Burzliwa debata o kinematografii

  "Chodzi o to, aby w polskim kinie i w polskich kinach było lepiej" - powiedziała Agnieszka Odorowicz, dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, podczas spotkania z uczestnikami XX Forum Wokół Kina w Krakowie. W czasie burzliwej debaty, która odbyła się 14 grudnia w krakowskim kinie Kijów, dyskutowano m.in. o nowej ustawie o kinematografii, zadaniach Instytutu i odprowadzeniu na rzecz tej instytucji 1,5% wpływów od sprzedaży biletów kinowych.

 • Katarzyna Niezgoda szczerze o związku z Tomaszem Kammelem. "Po prostu zakochałam się"

  Ich związek trwał długo. Wydawało się, że są ze sobą szczęśliwi, lecz tu nagle gruchnęła wieść o ich rozstaniu. Katarzyna Niezgoda (49 l.) i Tomasz Kammel (46 l.) nie są razem od kilku lat. Jednak dopiero teraz bizneswoman opowiada nieco więcej o ich relacji.

 • Niezgoda apeluje do Polek

  Katarzyna Niezgoda, prezes jednej ze znanych marek odzieżowych, chce namówić Polki, by nie bały się eksperymentować ze strojem i w swoich stylizacjach postawiły na odważne kolory.

 • Joanna Horodyńska śmieje się z pulchnej Niezgody: Czekająca na odpalenie petarda

  Kasia Niezgoda (44 l.) błysnęła ostatnio na salonach kolorową podróbką "Dolce&Gabbana", co od razu wyłapała rodzima ekspertka od ciuchów, Joanna Horodyńska.

 • Niezgodą ma zająć się prokurator

  Konkubina Tomasza Kammela, Katarzyna Niezgoda (40 l.), w ciągu najbliższych tygodni ma stawić się w prokuraturze, która zbada, co stało się z 12 milionami przeznaczonymi na szkolenia.

Wideo na temat: niezgoda prezes
 • Sąsiedzi

  Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Seth Rogen) i Kelly Radner (Rose Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu. Kiedy odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Zac Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić...

 • Wyjazd integracyjny

  Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. Pracownicy korporacji Polish Lody - lidera branży lodziarskiej, najlepsi klienci i zaprzyjaźnieni dziennikarze, przyjeżdżają na weekend integracyjny do atrakcyjnego kompleksu hotelowego. W wyniku nieporozumienia Prezes (Jan Frycz) dostaje apartament wspólnie z pewnym siebie...

 • Moje Winnipeg

  Jeden z najoryginalniejszych i najbardziej szalonych filmów ubiegłego roku. Pełna ekscentrycznego humoru podróż do Winnipeg, rodzinnego miasta wielkiego kanadyjskiego reżysera. Dokumentalna fantazja kanadyjskiego reżysera Guya Maddina, znanego polskiej publiczności z festiwalu Era Nowe Horyzonty (w ramach tegorocznej, dziewiątej edycji odbędzie się retrospektywa z jego udziałem). Maddin w swoich obrazach zaciera granice między jawą a snem. Fascynują go: rodzinne miasto Winnipeg, nieme kino,...