• Informacje na temat:

  niezłe pieniądze

Artykuły na temat: niezłe pieniądze
Zdjęcia na temat: niezłe pieniądze
Wideo na temat: niezłe pieniądze
 • Tak wygląda "zwykły dzień" Kazadi!

  Patricia Kazadi od kilku lat jest gwiazda TVN, gdzie prowadzi programy i zarabia niezłe pieniądze. W ramach promocji "You Can Dance" celebrytka pochwaliła się w śniadaniówce swoim zwykłym dniem. Fani mogli zobaczyć, jak Patriszja zajada się jajecznicą, maluje paznokcie oraz szuka stylizacji do programu tanecznego. Myślicie, że tak ciężko pracują wszystkie celebrytki z TVN? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: niezłe pieniądze
 • Re: "M jak miłość": Ukradli pieniądze i wyjechali w nieznane?!

  Twórcom serialu wyraźnie brakuje pomysłu na dalsze odcinki. Znam sprawdzony sposób na pisanie scenariusza w amoku, urojenia, odloty i niezłe jazdy. Wielu artystów tak właśnie tworzyło. Serial też taki był do niedawna. Wróćcie do tego co sprawdzone, a znowu będzie ciekawie.

 • Re: "M jak miłość": Drugi ślub Marii i Artura! Sprawdź listę gości!

  Za nieskomplikowaną "grą" w tym oderwanym od życia serialu dla pań z magla" muszą iść niezłe pieniądze. Biedni ci "aktorzy"...

 • Re: Dorota Kamińska słono zapłaciła za swoje wybory...

  Twoja żona też pewnie mogła zrobic ( daj ci Boże niech jeszcze zrobi) furrorę i zarobić niezłe pieniądze (dej Boże w markach niemieckich....głupich nie szkoda )...a wyszło że jest plażowa szkapa....

 • Re: Zarobki serialowych gwiazd. Kto dostaje najwięcej?

  Ja obstawiam mecze na takich stawkach żeby nie płacić podatków. Jak się ma pojęcie to niezłe są z tego pieniądze. Wiadomo płacę wiele innych podatków, ale dochodowy omijam (legalnie).

 • Re: "Druga szansa": Komu zawrócą w głowach dwaj przystojni faceci?

  Prymitywny serial dla prymitywów i prymitywni wykonawcy... Ale za to pieniądze ciągną niezłe. NASZE pieniądze.

 • Re: Gwiazdy nie wstydzą się wiary w Boga

  Wiara, to prywatna sprawa każdego z osobna, natomiast uzewnętrznianie się publicznie ze swoją wiarą zawsze wywoływało we mnie obrzydzenie, bo to jest wystawianie swojego prywatnego życia na sprzedaż. Nie jest tajemnicą, że każdy wywiad, artykuł z taką czy inną gwiazdą, to niezłe pieniądze dla niej. Podsumowując- sprzedają intymne szczegóły swojego życia za pieniądze, a poza tym to tylko słowa.

 • Re: Krystyna Janda oskarża TVP o kradzież jej spektaklu!

  Pani Krystyno Janda!!! Czy ten " niby ukradziony" spektakl wyprodukowała pani za swoje pieniądze??? O jakiej własności pani mówi???? Od dawna wiemy ,że jest pani przeciwna demokratycznie wybranej władzy i nie odpuści pani żadnej okazji ,aby tej władzy "dokopać". Produkcję tego spektaklu sfinansowało państwo polskie , a pani za swoją pracę wzięła niezłe pieniądze. Nikt pani nie odbiera autorstwa

 • Re: Ile zarabiają gwiazdy polskich seriali?

  Gdybyście nie oglądali tych seriali, to nie byłoby produkcji, gwiazdki musiałyby bardziej starać się o pracę, byłaby większa konkurencja, a tak oglądacze seriali nabijają im niezłe pieniądze, a potem się dziwią, że za jeden dzień pracy otrzymują tyle, ile niejeden przez pół roku.

 • Re: Anna Dymna nie wstydzi się, że kiedyś chętnie pokazywała... biust!

  Nie prowadzi tej fundacji za darmo -bierze za swoją pracę niezłe pieniądze -zapytaj ją o to ,jak nie wierzysz ..większość fundacji a chyba niemal wszystkie tak działają -mało które działają na zasadzie bezpłatnego wolontariatu . Sama do tego przyznałaa się posrednio-odmówiła swego udzialu bezpłatnie w imprezie dla chorych dzieci !!

 • Re: "Milionerzy": Pytanie za 10 tys. sprawiło nie lada kłopot!

  Za komuny czynsze nie stanowiły 1/3 dochodów niektórych obywateli, tylko albo były to symboliczne kwoty, albo ludzie nie płacili wcale i byli zadłużeni natomiast nikt nie myślał nawet o eksmisjach na ulicę. Poza tym dość dobrze funkcjonował odzysk surowca wtórnego i za taki "fajans" wyniesiony do skupu butelek można było całkiem niezłe mieć pieniądze. Ty pytasz ja odpowiadam. Następne pytanie