• Informacje na temat:

  nieznane przygody

Artykuły na temat: nieznane przygody
 • Nieznane fakty z życia Roberta Górskiego! "Poznaliśmy się w kolejce do toalety"

  Założył kabaret, w którym śmieje się z polityki, ale przy rodzinnym stole z niej nie żartuje. Prywatnie jest poważnym człowiekiem.

 • Johnny Depp na planie piątej części "Piratów z Karaibów"

  Zaledwie dwa tygodnie temu Johnny Depp stanął na ślubnym kobiercu, a już musiał rozstać się - przynajmniej na jakiś czas - ze swoją piękną, młodą żoną. Hollywoodzki gwiazdor przebywa właśnie na planie piątej części "Piratów z Karaibów".

 • Anna Seniuk: Nowe wyzwania zamiast emerytury

  Z przerażeniem myśli, że miałaby nic nie robić. Choć nie jest fanką seriali, zgodziła się zagrać w „Leśniczówce”. Dlaczego to będzie podróż w nieznane?

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka o ekscytujących podróżach

  Aktorka robi wszystko, by podczas zagranicznych podróży uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń, jednak życie czasami potrafi ją zaskoczyć i wtedy wszystkie plany trzeba weryfikować w przeciągu kilku chwil. Aktorka podkreśla jednak, że takie nieprzewidziane sytuacje dodają jej adrenaliny, zachęcają do kreatywności i mogą być początkiem wyjątkowej przygody. Tak było na przykład rok temu podczas wyjazdu do...

 • Kuba Molęda o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Lubię wyzwania.

  Raz jest Conchitą Wurst, kiedy indziej Jonem Bon Jovi. W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Kuba Molęda co rusz zaskakuje. Gdyby przygotowania do programu nie pochłaniały go tak bardzo, chętnie pomajsterkowałby przy swoim motocyklu, albo pograł w tenisa stołowego.

 • "Pytanie na śniadanie": Siostry Godlewskie wystąpiły w programie! "Będziemy śpiewać"

  Małgorzata i Monika "Esmeralda" Godlewskie gościły ostatnio w programie TVP, "Pytanie na śniadanie". W rozmowie z Moniką Zamachowską i Michałem Olszańskim deklarowały, że to dopiero początek ich kariery i przygody z muzyką. Mają nawet w planach nagranie płyty! Nie wszystkim widzom podobał się występ dziewczyn.

 • "Barbara i Jan": Pierwszy polski serial

  Prawie 50 lat temu, 5 stycznia 1965 roku, zaczęła się nowa epoka w historii polskiej telewizji. Widzowie obejrzeli odcinek pierwszego rodzimego serialu "Barbara i Jan" z Janiną Traczykówną i Janem Kobuszewskim w tytułowych rolach.

 • Tomasz Zimoch o zwolnieniu z Polskiego Radia: bardzo to przeżyłem

  Tomasz Zimoch pożegnał się z Polskim Radiem w połowie 2016 roku, po 38 latach pracy. Jak wygląda jego życie "po radiu"? Co dała mu przygoda z "Tańcem z gwiazdami"? O tym opowiedział w wywiadzie dla tygodnika "Świat&Ludzie".

 • Tatiana Okupnik: Ciało na parkiecie? Intymna sytuacja

  - Udział w "Tańcu z Gwiazdami" pozwolił mi się zmierzyć ze słabościami - przyznaje Tatiana Okupnik w wywiadzie dla najnowszego 21. numeru "Tele Tygodnia". Piosenkarka jeszcze kilka miesięcy temu chodziła o kulach. Teraz stanie do finałowej bitwy o zwycięstwo w tanecznym show.

Dyskusje na temat: nieznane przygody
 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  i dziadek miał rację ale co to ma do serialu.jeżeli odbierasz go jako prawdę objawioną to trudno masz problem tylko powstaje pytanie czy podobne dylematy tobą szarpią gdy oglądasz inny serial z czasów prl "Przygody psa Cywila".też analizujesz postawę psa , przewodnika ,MO itd.tobie w tyle głowy zawsze jest propaganda?w tamtym pszaśnym czasie ten serial był dla nas super zabawą i nikt nie brał go

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  Oh 4 pancerni i pies... Kochani, mówta, co chceta, ale to był znakomita lekcja komiksowego patriotyzmu w znakomitym wydaniu. Żadnej prymitywnej agitki, z takim dystansem i humorem. Bez nadęcia, napuszenia i zadęcia, którego adresaci filmu by i tak nie zrozumieli i nie zaakceptowali. I pies był fajny i ta ruska Marusia była prześliczna. Niestety serial pod przykrywką przygody był tez straszną

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  Jakoś nigdy nie obejrzałem serialu pt."Czterej pancetni i pies" Takie seriale jak "Janosik, Alternatywy4, Jak rozpętałem IIWŚ, Przygody psa Cywila" - itp to są dobre dla bid _ oty. W czasie gdy ludzie tracili czas na oglądania ba _ dziewia ja miałem dwa nowiutkie Polonezy i Fiata 125p. W czasie gdy ludzie latali do szkoły, na blebanie, do sołtysa itd .. tylko po to żeby zatelefonować ja miałem