• Informacje na temat:

  nieznane siostry gwiazd

Artykuły na temat: nieznane siostry gwiazd
 • Nieznane rodzeństwo znanych gwiazd

  Choć można by sądzić, że znane rodzeństwo to nie lada kłopot, nasi rozmówcy udowadniają, jaka to fajna sprawa. Zawsze mogą na braci i siostry liczyć.

 • Natasza Urbańska: Gdyby znów miała 19 lat...

  Miłość i praca w jej przypadku po prostu idą w parze. I są receptą na szczęśliwe życie. Niczego nie żałuje. Gdyby cofnęła się w czasie i jeszcze raz miała 19 lat, dokonałaby takich samych wyborów. Jedna z największych polskich gwiazd opowiada nam co znaczą dla niej słowa: miłość, wierność, rodzina.

 • Agnieszka Kotulanka: tygodnik ujawnia nieznane fakty z jej życia! To przez to te problemy?

  ...l.), pisano wielokrotnie. "Na Żywo" udało się jednak dotrzeć do osoby, która wyjawiła dotąd nieznane fakty z życia aktorki.  Gwiazda w wywiadach idyllicznie wspominała swoje dzieciństwo.  - Mnóstwo(...). W jesiennym płaszczu, czapce i kolorowym szalu aktorka wygląda szykownie. Nic w jej stroju ani zachowaniu nie zdradza, że była gwiazda "Klanu" zmaga się z poważnym problemem - uzależnieniem od...

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • Blady strach padł na TVP! Jacek Kurski zwolni czołowe gwiazdy stacji?!

  Nowym prezesem TVP został Jacek Kurski (50 l.). I choć większość osób spodziewała się takiego obrotu spraw, na TVP padł blady strach. Nieoficjalnie mówi się, że takie gwiazdy jak Agata Młynarska (50 l.) czy też Monika Zamachowska (44 l.) mogą niebawem pożegnać się ze stacją, z którą związane są od wielu lat.

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • "Druga szansa": Życiowa próba

  Monika Borecka jest rozchwytywaną agentką gwiazd. Jak się pani odnajduje w tej roli? - Ucieszyłam się, że powstał pomysł, aby pokazać od kulis świat show-biznesu. Tym bardziej że jest to projekt(...) chwilę nadejdzie katastrofa i będzie musiała wycofać się z branży. Jej luksusowe, spokojne życie zamieni się w koszmar. Przyjdzie jej wkroczyć w nowe, nieznane obszary. "Przyjaciół poznaje się...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Ze śmiercią mu do twarzy

  Przebył drogę od szkolnego chóru, przez deski Broadwayu, dom pogrzebowy, aż do opuszczonych szop, w których morduje kolejne ofiary. W międzyczasie pokonał raka, a na sam koniec znów zaśpiewał. Gwiazda serialu "Dexter" i "Sześciu stóp pod ziemią", Michael C. Hall, obchodzi dziś 40. urodziny.

 • Kim Kardashian wyda książkę ze swoimi "selfies"

  Kim Kardashian wyda książkę ze swoimi zdjęciami autoportretowymi, czyli "selfies". Książka ma liczyć 352 strony i kosztować prawie 20 dolarów. Tytuł wejdzie do sprzedaży w kwietniu przyszłego roku.

Dyskusje na temat: nieznane siostry gwiazd