• Informacje na temat:

  nieznane twarze

Artykuły na temat: nieznane twarze
 • Jerzy Dziewulski ujawnia nieznane dotąd fakty o katastrofie lotniczej, w której zginęła Anna Jantar

  Natalia Kukulska (41 l.) otrzymała zaskakującą wiadomość. Wydawało się, że wszystkie fakty dotyczące tragicznego dnia, 14 marca 1980 r., gdy zginęła jej mama, są już jasne. Jednak pojawiły się nowe. Budzą kontrowersje. Jerzy Dziewulski (74 l.) ujawnia coś, co może zszokować.

 • Kuba Molęda o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Lubię wyzwania.

  Raz jest Conchitą Wurst, kiedy indziej Jonem Bon Jovi. W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Kuba Molęda co rusz zaskakuje. Gdyby przygotowania do programu nie pochłaniały go tak bardzo, chętnie pomajsterkowałby przy swoim motocyklu, albo pograł w tenisa stołowego.

 • Bogumiła Wander: Mąż tak bardzo ją kochał, że zawoził na spotkania z... kochankiem

  Krzysztof Baranowski (79 l.) w "rozmowie rzece" z Beatą Biały pokazuje inną twarz, dokonując bilansu pełnego przygód życia oraz ujawniając cenę, jaką za nie zapłacił on i jego rodzina. W książce głos zabiera także Bogumiła Wander (74 l.) i opowiada o zakazanej miłości, zdradzając przy tym wiele nieznanych faktów. Premiera książki "Spowiedź kapitana" 18 kwietnia. Oto fragment!

 • Halina Mlynkova po polsku i po czesku

  Rok 2015 dla Haliny Mlynkovej będzie czasem dużych zmian zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wokalistka chce zaistnieć na czeskim rynku muzycznym - planuje kilka koncertów w Czechach, pracuje też nad płytą w języku czeskim. Równolegle przygotowuje kolejny polski album. Mlynkova zamierza także zmienić stan cywilny i po raz drugi wyjść za mąż.

 • Kuba Wojewódzki (50 l.) został oblany przez nieznanego sprawcę "żrącym płynem o brunatnej barwie" pod jedną z rozgłośni radiowych. Ma poparzoną szyję i część twarzy.

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • Barwy szczęścia

  Klaudia wracając z podróży "poślubnej" zatrzymuje się w restauracji Celiny. Jest w towarzystwie nieznanego mężczyzny i zachowuje się wyzywająco. Gdy spotyka...

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

 • Szczyt Goa'uldów trwa w najlepsze, Daniel staje twarzą w twarz z Ozyrysem. Udaje mu się oszukać go tym samym sposobem jak wcześniej Yu. Daniel nie potrafi zamordować Sary, która jest hostem Ozyrysa. Zostaje jednak na miejscu, aby zebrać dodatkowe informacje na temat nieznanego bliżej władcy Ozyrysa. Lantash, wykorzystując porucznika Elliota w roli hosta, pomaga załodze SG-1 uciec z przejętej...

 • Sam Claflin w thrillerze "Klub dla wybrańców"

  Czy przystojniak, który rolami w hitach "Igrzyska śmierci", "Piraci z Karaibów", "Królewna Śnieżka i łowca" podbił Hollywood i rozkochał w sobie pół globu, może pozostać skromnym człowiekiem i wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia? Sam Claflin przekonuje że "tak", a kolejną okazję do spotkania z jego osobą przynosi "Klub dla wybrańców".

Dyskusje na temat: nieznane twarze
 • Re: "Belle Epoque": Nieznane sekrety pięknej epoki już wiosną na antenie TVN!

  Znów te same twarze. Ci sami aktorzy. Nie ma nikogo nowego?

 • Re: "Korona królów": Premiera telenoweli historycznej. Pierwsze wrażenia

  I całkiem fajnie jak na razie. Nareszcie nieznane lub mało znane twarze w rolach głównych. Bryła, wbrew temu co piszą, wypadła przekonująco, tajemnicza, intrygująca. Młody Kazimierz no no ;") Ogólnie zapowiada się nieźle, a że gadają? wiadomo było od dawna, że tak będzie. Co by nie wyprodukowali, jak by nie zagrali i tak źle.

 • Re: Witamy w "Szpitalu"

  przecież TVN nadawał czy nadaje serial o szpitalu w TORUNIU - bodajże "Lekarze" Ze zdjęć widać że same nieznane twarze zerkają, więc jaka to konkurencja ...

 • Re: Witamy w "Szpitalu"

  przecież TVN nadawał czy nadaje serial o szpitalu w TORUNIU - bodajże "Lekarze" Ze zdjęć widać że same nieznane twarze zerkają, więc jaka to konkurencja ... < To że nadają wtedy kiedy serial Lekarze będzie to jest nie w porządku niemądra decyzja!