• Informacje na temat:

  nieznany aktor

Artykuły na temat: nieznany aktor
 • Małgorzata Rozenek-Majdan będzie odchudzać znanego aktora!

  Małgorzata Rozenek-Majdan jest wszechstronnie uzdolnioną kobietą, która z powodzeniem angażuje się w wiele projektów. Nie tylko prowadzi programy telewizyjne, ale też motywuje Polaków do zdrowego trybu życia. Teraz postawiła sobie ambitny cel – odchudzić znanego aktora!

 • Znany rosyjski aktor ścigany za terroryzm

  Władze Ukrainy wszczęły śledztwo wobec znanego rosyjskiego aktora Michaiła Poreczenkowa, którego podejrzewają o terroryzm. Aktora widać w krótkim nagraniu, na którym strzela z karabinu maszynowego w kierunku pozycji ukraińskich wojsk na lotnisku w Doniecku.

 • Znany aktor usłyszał zarzut

  ..."Super Express" od kilku dni żyje aferą, którą miał rozpętać jeden z popularnych aktorów. O co tak naprawdę chodzi?

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • Kasia Kowalska przyspieszy rozwód znanego aktora?

  Kasia Kowalska (43 l.), która w latach 90. była wielką gwiazdą polskiej estrady, nieświadomie wyświadczyła przysługę aktorowi Bartoszowi Żukowskiemu (42 l.). O co chodzi?

 • Zmarł George Dickerson, znany między innymi z roli policjanta Johna Williamsa w filmie Davida Lyncha "Blue Velvet". Amerykański aktor miał 81 lat.

 • Krzysztof Pieczyński: Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie pobicia aktora

  Aktor został pobity w styczniu 2018 roku w centrum Warszawy. Była godzina 10 rano. Szedł ulicą Marszałkowską na przystanek tramwajowy. Na rogu z Żurawią minął go nieznany, dużo wyższy i dobrze zbudowany mężczyzna około czterdziestki ubrany na ciemno. W pewnym momencie rzucił w kierunku Pieczyńskiego: "Ty pedale", i poszedł dalej. Aktor postanowił pójść za nim i zapytać go, dlaczego go obraził...

 • Nie żyje aktor znany z "Pociągów pod specjalnym nadzorem"

  Pavel Landovsky - czeski aktor, dramaturg i dysydent w okresie rządów komunistycznych, zmarł w piątek, 10 października, w wieku 78 lat na zawał serca - poinformowały czeskie media. Był bliskim przyjacielem byłego prezydenta Vaclava Havla.

 • 16-letni syn znanego aktora popełnił samobójstwo!

  Aktor z serialu "Synowie anarchii" stracił niedawno własnego syna. David Labrava poinformował o tej tragedii na Instagramie...

 • Zmarł aktor Janusz Kubicki

  Janusz Kubicki, aktor Teatru Powszechnego w Łodzi, znany m.in. z seriali "Stawka większa niż życie", "Lalka" i "Vabank", zmarł w środę w Łodzi.

Zdjęcia na temat: nieznany aktor
 • Znany aktor nie poznania!
 • Znany aktor nie do poznania!
 • Znany aktor nie do poznania!
Wideo na temat: nieznany aktor
 • Iza Trojanowska: Znany aktor chciał mi zdjąć stanik!

  Izabela Trojanowska w "Pytaniu na śniadanie" opowiedziała o filmie "Kariera Nikodema Dyzmy" i scenie łóżkowej, w której Roman Wilhelmi proponował jej zdjęcie biustonosza. (TVP/x-news)

 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

 • Agnieszka Kaczorowska: Marzę, aby w następnej edycji „Tańca z gwiazdami” zatańczyć z pewnym aktorem

  Agnieszka Kaczorowska chętnie wystąpi w kolejnej edycji programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Swój udział w tanecznym show Polsatu określa jako fantastyczne doświadczenie, które zbyt szybko się skończyło. Tancerka marzy o tym, by w kolejnej edycji partnerować znanemu polskiemu aktorowi, ale na razie nie chce zdradzać jego nazwiska.

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...

Dyskusje na temat: nieznany aktor
 • Re: "Druga szansa": Znany aktor ma kłopoty!

  To, że ty nie znasz nie znaczy, że jest nieznany. Ja znam i bardzo lubię tego aktora.

 • Re: "Druga szansa": Znany aktor ma kłopoty!

  Znany nieznany, aktor badz nie, nie wazne... Przestepstwo jest przestepstwem, wykroczenie wykroczeniem a czlowiek czlowiekiem, karac gdy sie nalezy bez wzgledu na to kim jest.

 • Re: "Druga szansa": Znany aktor ma kłopoty!

  Znany czy nieznany. Jak zawnłi. Powinien siedzieć

 • Re: "Korona królów": Kolejny aktor odchodzi z produkcji

  Jego "nowy projekt" to sięgnięcie po Oskara! Nieznany wczesniej nikomu aktorzyna z bożej łaski!!!

 • Re: Tomasz Schimscheiner (Andrzej Brzozowski)

  trochę nieznany , czyli aktor jednego serialu

 • Re: "Zniewolona": Polacy jako pierwsi na świecie zobaczą 2. sezon!

  Dobra obsada ról głównych tj rosyjska aktorka Katia i białoruski aktor Grigorij w rolach głównych, dbałość reżysera o jakość i sponsorów o piękno filmu, żadnych wulgaryzmów w tekście i tak powstaje serial oglądany z przyjemnością. Podobny nieco do naszego "Nad Niemnem", ale obrazujący nieznany nam okres niewolnictwa na terenach obecnej Ukrainy wcale nie tak dawno bo tylko 170 lat temu. Akcja

 • Re: Cezary Pazura 

Filmowa i serialowa kari...

  ,,Trudne Sprawy" i inny szajs, którego nawet nie pamietam. Gwiazdą staje się jakiś łysy, nieznany z nazwiska, mierny aktor z jakiegoś ,,tasiemca" o policjantach. Humor i kultura stały się przaśne jak(...)Bo kiedyś kabaret był elitarną rozrywką, z wymaganym poziomem. ,,Dudek" czy ,,Kabaret Starszych Panów" to klasyka z najlepszymi aktorami, jak Irena Kwiatkowska, Barbara Krafftówna, Kalina Jędrusik

 • Re: "Na Wspólnej": Ilona Wrońska zdradza, kto ją zastąpi!

  ogladam czasami a najlepszy jest ten koles od ciasteczek z trawki co stracil pamiec ostatnio, mega gosciu nieznany aktor a wymiata rowno.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Powraca Henryk Gołębiewski

  Coś się komuś pomyliło. To nie znany aktor pracuje na budowie, tylko nieznany robotnik budowlany udaje aktora. Będzie się pokazywał w ,,Kiepskich", bo jakie dzieło taki aktor. On wspomina coś(...) emocje takie jakie wywołuje każdy przyćpany gościu na dworcu kolejowym i do tego nie trzeba być aktorem. Wystarczy być Heńkiem Gołębiewskim.

 • Re: Kto nauczył go... kochać?

  ale najdłużej był z Anetą i trzeba przyznać, że wtedy miał najlepszy czas jako aktor i w ogóle jako człowiek, przy Karolinie był nieznany nikomu, a przy włodarczyk znienawidzony przez wszystkich, więc chyba źle zrobił, że zostawił Anetę