• Informacje na temat:

  niezwykły głos

Artykuły na temat: niezwykły głos
 • Edyta Górniak straciła głos! "Jest załamana"

  .... Jak dowiedzieli się dziennikarze "Faktu", diwa wciąż jest w kiepskim stanie i do tego straciła swój niezwykły głos!  "Przestała mówić. Lekarze podali jej antybiotyk, ale ich diagnoza była(...) "Faktowi" jej znajoma. Mamy nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja i Edyta odzyska piękny głos, którym nadal będzie mogła uszczęśliwiać swych fanów! 

 • Krzysztof Gosztyła: Rozpoznają mnie po głosie

  Głos Krzysztofa Gosztyły doskonale znają wszyscy słuchacze Teatru Polskiego Radia. Widzowie zaś kojarzą go m.in. z roli weterynarza Fusa z "Blondynki". Aktor zdradza, za co lubi ten serial i postać swojego bohatera.

 • ...pracował niezwykły rehabilitant Wojciech. To dzięki niemu artystka zaczęła na nowo akceptować swoje ciało i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć... Tam też wróciła do śpiewania, zachęcona przez koleżankę...

 • "Doonby. Każdy jest Kimś": Głos za życiem

  Film "Doonby. Każdy jest Kimś" trafi 27 marca na ekrany polskich kin. To produkcja, która jest głosem środowisk pro-life, wprowadzających do publicznej dyskusji kwestię prawa człowieka do życia.

 • Meghan Markle w ogniu krytyki! Głos zabrał rzecznik królowej!

  Meghan Markle (37 l.) nie należy do zbyt oszczędnych osób na królewskim dworze i ostatnio kwota jaką zapłaciła za baby shower zorganizowane w USA, wywołała falę krytyki. Głos zabrał nawet były rzecznik królowej Elżbiety II (92 l.) i nie przebierał w słowach.

 • Recenzja Mark Knopfler "Tracker": Zwykły chleb z masłem

  - Nie jestem tak rozkojarzony, jak niegdyś - mówił Knopfler w wywiadzie dla "Billboardu". - Kiedy pomyślisz, że już bliżej, niż dalej, myślisz po prostu, żeby napisać dobrą piosenkę i zrobić z niej dobry album.

 • Anna Dymna: Dlaczego zabrała głos w bulwersującej sprawie?

  ...- Piszę te słowa ze ściśniętym sercem i żalem. Ale nie mogę milczeć ani nigdzie uciec przed telefonami, pytaniami, a także żądaniami opinii w sprawie problemu, z jakim musi się zmierzyć "Wiosna" i "Szlachetna Paczka" - tak zaczyna się oficjalny list Anny Dymnej szefowej fundacji "Mimo wszystko", która postanowiła zabrać głos wobec oskarżeń, które pojawiły się ostatnio wobec księdza Jacka Stryczka...

 • Recenzja Rafał Brzozowski "Mój czas": Twoja matka polubi

  Jest ładny, ma ciepły głos, pisze piosenki proste, łatwe i przyjemne. Gładki jest jak galaretka i podobnie do niej oślizły.

 • Esmeralda Godlewska zabrała głos w sprawie Bieniuka! Ujawnia zaskakujące fakty!

  ...i zapewniają o jego niewinności.  Niespodziewanie głos w sprawie zabrała... Esmeralda Godlewska. Kontrowersyjna celebrytka stanęła murem za sportowcem. Na kobiecie nie zostawiła suchej nitki, nazywając ją wprost...

 • "'Sto lat' śpiewała cała sala" (wywiad z Agnes Obel)

  "Uważam, że ma piękny głos, a jego barwa jest niezwykle unikatowa"- chwalił Agnes Obel David Lynch. Słynny reżyser przygotował remiks jednego z utworów Dunki, który znajdzie się na rozszerzonej wersji jej albumu "Aventine". Płyta ukaże się 10 października. Trzy dni później artystka wystąpi w Warszawie.

Zdjęcia na temat: niezwykły głos
Wideo na temat: niezwykły głos
 • Kayah wspiera Rodowicz: Marylka ma teraz niełatwe chwile

  artystkę i jako osobę - to jest niezwykły człowiek. Ten kraj jest dla niej naprawdę za mały - mówi Kayah Interii. - Ta kobieta jest wulkanem energii. Brzmi jak nikt na świecie. Ma coś niezwykłego w głosie, wrażliwości, energii życiowej. (...) Życzę Marylce wieczności, przynajmniej w muzyce, bo w życiu różnie bywa i, jak wszyscy wiemy, ma teraz niełatwe chwile, ale doskonale sobie z nimi radzi.

 • Magda Welc wraca po latach! Pamiętacie ją?

  lata szkoliłam głos" – zdradziła. "Magda jest osobą niezwykle skromną i pracowitą, ma bardzo dobrze poukładane w głowie" – stwierdził Rubik, który nagrywa z nią nową płytę. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Mariola Bojarska-Ferenc ostro o otyłości Dominiki Gwit!

  Trenerka Bojarska-Ferenc zabrała głos w sprawie Dominiki Gwit, która niedawno poinformowała, że rusza z warsztatami dla otyłych, by pomóc im w zaakceptowaniu swojej tuszy. Wylała się na nią lawina krytyki, że promuje otyłość i wmawia ludziom, że to coś fajnego i nie należy z tym walczyć. Teraz aferę skomentowała trenerka Mariola, która nie zostawia na Gwit (w wywiadzie wyraża się o niej GWINT

Dyskusje na temat: niezwykły głos
 • Re: Sprawi sobie nowe auto?

  Naprawdę przydałoby się trochę znajomości ortografii! Julia to wspaniała dziewczyna, fantastyczna aktorka, ma dobry głos i rewelacyjnie tańczy! Aktorem nie zostaje się przez ukończenie szkoły, wielu aktorów po szkole nie uprawia zawodu, bo nie mają nic do zaoferowania widzowi! Julia stworzyła wyjątkową postać Uli Cieplak, zagrała dobrą dziewczynę, ale nigdy nie była nudna. Wykreowała niezwykły

 • Re: Sprawi sobie nowe auto?

  Naprawdę przydałoby się trochę znajomości ortografii! Julia to wspaniała dziewczyna, fantastyczna aktorka, ma dobry głos i rewelacyjnie tańczy! Aktorem nie zostaje się przez ukończenie szkoły, wielu aktorów po szkole nie uprawia zawodu, bo nie mają nic do zaoferowania widzowi!Julia stworzyła wyjątkową postać Uli Cieplak, zagrała dobrą dziewczynę, ale nigdy nie była nudna. Wykreowała niezwykły