• Informacje na temat:

  niezwykły strój

Artykuły na temat: niezwykły strój
 • Ewa Bilan-Stoch dodała zdjęcie z Kamilem. Ale stroje!

  Ewa Bilan-Stoch (33 l.) i Kamil Stoch (31 l.) wiedzą, jak bawić się w góralskim stylu! Ostatnio gościli na weselu, na które założyli tradycyjne stroje. Zdjęciami pochwaliła się żona skoczka. Trzeba przyznać, że małżonkowie prezentują się świetnie! Docenili to internauci, którzy poruszeni niezwykłym obrazkiem nie szczędzili słów zachwytu.

 • Zwykła niezwykła Jennifer Lawrence

  Ma zaledwie 24 lata, ale narobiła już sporo szumu. Jennifer Lawrence znają nawet ci, którzy nie widzieli żadnego z jej filmów.

 • Tak Marta Manowska promuje "Rolnik szuka żony 5" na ramówce TVP. Co za strój!

  Marta Manowska (34 l.) raczej stroni od śmiałych kreacji. Na celebryckie imprezy zwykle wybiera dłuższe i bardziej bezpieczne stroje z zakrytym dekoltem. Tym razem zrobiła wyjątek! Na prezentacji jesiennej ramówki TVP pojawiła się w króciutkiej sukience z głębokim wcięciem! I właśnie w takiej stylizacji promowała piąty sezon popularnego "Rolnik szuka żony". Zachęciła was do oglądania?

 • Nie żyje Oscar de la Renta, legendarny kreator mody

  Legendarny kreator mody Oscar de la Renta, który tworzył stroje uwielbiane m.in. przez gwiazdy Hollywood i Pierwsze Damy USA, zmarł w poniedziałek, 20 października, (czasu miejscowego) w wieku 82 lat - informują media w USA, powołując się na rodzinę i przyjaciół zmarłego.

 • Marcin Gortat i jego niezwykły gest! Fani wzruszeni!

  Marcin Gortat (31 l.) po raz kolejny udowodnił, że jest nie tylko wybitnym sportowcem, ale również niezwykle dobrym człowiekiem!

 • Joanna Brodzik w "Nie rób scen"

  W jedną z bohaterek nowego serialu TVN "Nie rób scen" wciela się Joanna Brodzik. Gra kobietę po trzydziestce, które idzie przez życie z uśmiechem, mimo że nie jest perfekcyjna. Na planie aktorka nie musi się ani specjalnie malować ani stroić. Bardzo sobie to chwali.

 • Adamczyk stroi fochy?!

  Gwiazdy, które nie stroją fochów, należą do nielicznych wyjątków. Dotąd zaliczał się do nich Piotrek Adamczyk . Na jego nieskazitelnym wizerunku pojawiła się jednak rysa...

 • Doda z nową piosenką na sylwestra: Pokażę trochę ciała

  Na Sylwestrowy Rejs Przebojów z Polsatem Doda przygotowała dla swoich fanów wiele niespodzianek. Podczas utrzymanego w marynistycznym stylu show Dodzie na scenie towarzyszyć będzie kilkudziesięciu tancerzy, wykorzystane zostaną też niezwykłe rekwizyty. Największą niespodzianką będzie jednak premiera najnowszego singla wokalistki zapowiadanego od kilku miesięcy.

 • Wyciekło pikantne zdjęcie pierwszej damy!

  Fotka pierwszej damy z 2000 roku robi furorę. Skąpy strój odsłaniający piersi działa na wyobraźnię...

 • Weird Al Yankovic: 10 najlepszych teledysków nadwornego komika USA

  Jeżeli jakiś artysta padł ofiarą jego żartów, mógł otwierać szampana. Weird Al Yankovic nigdy nie brał się bowiem za rzeczy absolutnie nieznane, a za utwory wykonawców będących na samym szczycie list przebojów. Dzięki temu sam stał się niezwykle popularny. 23 października Weird Al skończył 55 lat! Oto jego 10 najlepszych teledysków.

Zdjęcia na temat: niezwykły strój