• Informacje na temat:

  nigella lawson teraz

Artykuły na temat: nigella lawson teraz
 • Nigella Lawson od lat zażywa narkotyki!

  Nigella Lawson (53 l.) w ostatnim czasie nie ma łatwego życia. Kilka miesięcy temu prasa opublikowała zdjęcia, na których gwiazda jest przyduszana przez swojego męża w jednej z londyńskich restauracji. Wybuchła afera, która skończyła się szybkim rozwodem Nigelli i jej męża, milionera Charlesa Saatchi. Teraz brytyjskie media ujawniają kolejną szokującą informację z jej życia. Okazuje się, że...

 • Szukają polskiej Nigelli Lawson

  Zmysłowa, niekoniecznie mistrzyni siekania, ale ciekawa osobowość z własnym pomysłem na kuchnię. TVN szuka polskiej Nigelli Lawson, która z ekranu nauczy nas kulinarnych sztuczek.

 • Jamelia była bita przez swojego chłopaka!

  Temat przemocy domowej to dla wielu osób nadal temat tabu. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Nigella Lawson była bita przez męża. Mężczyzna nawet na oczach innych ludzi, w restauracji stosował(...) Figura także wyznała, że mąż znęcał się nad nią. Teraz przyznała się do tego także piosenkarka Jamelia. Wykonawczyni hitu "Superstar" powiedziała w rozmowie z Kaye Adams, że wiele lat temu...

 • Najpierw chwycił ją za gardło, teraz chce rozwodu

  Mąż Nigelli Lawson, multimilioner i kolekcjoner sztuki Charles Saachi, ogłosił, że zamierza wystąpić o rozwód. To punkt zwrotny w historii, która rozpoczęła się od publikacji w prasie fotografii przedstawiających Saachiego, łapiącego za gardło swoją żonę.

 • Smakoszem jestem

  ..., który już nie żyje (zmarł w 2009 r. – przyp. red.) był, zdaje się, pierwszym kucharzem, który ruszył w świat, ten sam pomysł wykorzystuje teraz Robert Makłowicz, Jamie Oliver czy Nigella Lawson. Oni(...) napięć. Prywatnie, w domu, Pan rządzi w kuchni czy żona? – Żona bez dwóch zdań! Gotowałem, gdy byłem jeszcze singlem. Ale od kiedy poznałem kuchnię mojej żony, zarzuciłem ten proceder. Teraz jestem...

 • Kulinarna inspiracja "Alicji..."

  Tim Burton, twórca najnowszej adaptacji opartej na ponadczasowym i magicznym dziele Lewisa Carrolla "Alicja w Krainie Czarów", przyznał, że inspiracją dla postaci Białej Królowej, w której rolę wcieliła się Anne Hathaway, była... Nigella Lawson.

 • Hanna Lis poprowadzi... program kulinarny!

  ...roli żony i matki. Teraz jednak zatęskniła za pracą. Jak dowiedział się magazyn "Party", nie zobaczymy jednak "Lisicy" w żadnym z programów informacyjnych. Od marca poprowadzi... program kulinarny w TVN(...) znajomy Lis. Producenci wiążą z programem wielkie nadzieje - liczą na to, że Hania stanie się polską Nigellą Lawson, słynną kucharką, której programy biją rekordy popularności. Jak myślicie, czy była...

 • Najpierw rozwód, teraz narkotyki

  Nie kończą się kłopoty najsłynniejszej brytyjskiej kucharki Nigelli Lawson. Po rozwodzie z mężem-sadystą pojawiły się informacje, że gwiazda od lat jest uzależniona od narkotyków.

 • Szukają polskiej Nigelli Lawson

  Zakończyły się castingi do konkursu "Gotuj o wszystko", w którym do wygrania jest kontrakt kucharza programu "Dzień Dobry TVN" oraz staż w ekskluzywnej restauracji. Teraz czas na pokazy w programach na żywo.

 • Hanna Lis: Apetyczny powrót?

  Przez ostatnie dwa lata Hanna Lis zajmowała się domem i rodziną. Chyba nadszedł czas wrócić do tego, co jest jej żywiołem.