• Informacje na temat:

  niklińska i barański

Artykuły na temat: niklińska i barański
 • Odpadła Marysia Niklińska!

  W dziewiątym odcinku "Tańca z Gwiazdami" odpadła Marysia Niklińska z "Klanu" i jej partner Tomasz Barański!

 • Niklińska już nie zatańczy

  W ósmym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Maria Niklińska i Tomasz Barański. Para, która w niedzielę, 31 października, zatańczyła cha-chę, zdobyła zbyt mało głosów od widzów, aby pozostać w programie.

 • Marysia Niklińska najlepsza!

  Ósmy odcinek "Tańca z Gwiazdami" należał do gwiazdy "Klanu" Marysi Niklińskiej i jej partnera Tomasza Barańskiego!

 • Niklińska: Zatańczy z debiutantem

  W 12. edycji "Tańca z gwiazdami" na parkiecie będziemy mogli obejrzeć parę debiutantów: w roli tancerza wystąpi Tomasz Barański, znany publiczności z programu "You Can Dance", a gwiazdą u jego boku będzie Maria Niklińska, aktorka filmowa i teatralna, kojarzona przede wszystkim z seriale m "Klan" i programem "jak Oni śpiewają".

 • Uczy się gracji na parkiecie

  Maria Niklińska wystąpi w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" i zawalczy o główną nagrodę - Kryształową Kulę oraz samochód. Jak aktorka radzi sobie z nowym wyzwaniem?

 • Niklińska: Między nami iskrzy

  Jest silną kobietą z charakterem, więc przyznaje, że zdarza jej się prowadzić w tańcu. - Dzisiejsze kobiety chcą chodzić własnymi drogami. Treningi bywają więc burzliwe - Maria Niklińska opowiada o przygotowaniach do występów w "Tańcu z gwiazdami"..

 • Znowu zatańczą

  Już po raz 12. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. We wrześniu w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się między innymi Edyta Górniak, Maria Niklińska, Robert Korzeniowski i Andrzej Gołota. Zobaczymy także sporą ilość aktorów serialowych.

 • Znamy uczestników 12. edycji "Tańca..."

  Już po raz 12. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. We wrześniu w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Edyta Górniak, Maria Niklińska, Robert Korzeniowski i Andrzej Gołota.

 • Marysia znowu tańczy! Charytatywnie...

  Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z serialu "Klan", lada moment zostanie twarzą fundacji "Promyk Dnia" zajmującej się pomocą biednym dzieciom. Na razie wzięła udział w III Charytatywnym Balu "Promyk Dnia". I została jego niekwestionowaną królową!

 • Kto zatańczy najlepiej?

  W drugim odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" na parkiecie będą rywalizowały panie. Która okaże się najlepsza? Zobaczymy m.in. tańczącą Edytę Górniak, Patrycję Kazadi, Dorotę Zawadzką i Marię Niklińską.

Zdjęcia na temat: niklińska i barański
Wideo na temat: niklińska i barański
 • Prosto z nieba

  Jest poranek, 10 kwietnia 2010 r. Nadchodzi miły, spokojny, wiosenny dzień. Miliony polskich rodzin jeszcze śpią, kiedy w kilkudziesięciu domach i mieszkaniach, blisko sto osób szykuje się do podróży najbezpieczniejszym środkiem transportu - samolotem prezydenckim. Kierunek - Smoleńsk. Jednakże kiedy dzień będzie chylił się ku końcowi, do tych kilkudziesięciu domach i mieszkaniach zawita niewyobrażalny smutek i ból, uczucia, które dzielić będzie cały naród. "Prosto z nieba" jest autorską...

 • Tajemnice lasu

  Ekranizacja broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm. "Tajemnice lasu" to humorystyczny i chwytający za serce musical, z udziałem plejady hollywoodzkich gwiazd z Meryl Streep i Johnnym Deppem na czele. Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego...

Dyskusje na temat: niklińska i barański