• Informacje na temat:

  niskie dziewczyny

Artykuły na temat: niskie dziewczyny
 • Oscar Pistorius: Rodzice zabitej dziewczyny nie zgadzają się, by wcześniej opuścił więzienie!

  Przypomnijmy, że paraolimpijczyk w październiku zeszłego roku został skazany na pięć lat więzienia za zabójstwo swojej dziewczyny. To tragiczne wydarzenie miało miejsce w Walentynki 2013 roku. Sportowiec tłumaczył się przed sądem, że pomylił Reevę z włamywaczem i dlatego użył broni. Oskarżyciel żądał dla niego kary 10 lat pozbawienia wolności, ostatecznie jednak sąd skazał Pistoriusa na...

 • "Sils Maria" : Sztuka wysoka, sztuka niska

  Aktorka w momencie kryzysu egzystencjalnego, życie w świecie rządzonym przez media, filmy o superbohaterach jako widmo zagłady, które ciąży nad prawdziwą sztuką. "Sils Maria" Oliviera Assayasa w wielu punktach przypomina "Birdmana" Alejandro Gonzáleza Ińárritu. Jest jednak dziełem mniej efekciarskim i bardziej szczerym, słowem: lepszym.

 • "M jak miłość": Siostry i przyjaciółki

  Dwie wyjątkowe dziewczyny, które przyszły na świat w różnych domach i prawdziwą rodzinę znalazły dopiero w Grabinie u Mostowiaków.

 • Tajemnica zwiastuna "Gwiezdnych wojen" wyjaśniona

  Od czasu piątkowej premiery zwiastuna filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" jedno pytanie nie dawało spokoju fanom serii: do kogo należy niski głos narratora trailera?

 • Wiśniewski: "Wydam płytę Herbuś!"

  Michał Wiśniewski (34 l.), który wystąpił w sobotę w programie "Jak ONI śpiewają" z Edytą Herbuś, krytykuje Elżbietę Zapendowską za niską ocenę występu dziewczyny i uwagi odnośnie jej osobowości.

 • "The Voice Of Poland": Edyta Górniak zaatakowała Korę!

  Słowa Edyty Górniak wprawiły w konsternację pozostałych członków jury programu "The Voice Of Poland". Wokalistka publicznie zakwestionowała umiejętności Kory.

 • Kuszyńska broni Jansona!

  Półtora roku temu Robert Janson (43 l.) i Monika Kuszyńska (28 l.) ulegli wypadkowi samochodowemu, po którym piosenkarka została sparaliżowana od pasa w dół. W prasie zaczęły pojawiać się informacje, że Robert ponosi winę za kalectwo dziewczyny.

 • Powiększy piersi dla Justina Biebera?

  Selena Gomez rozważa operację powiększenia biustu, by w ten sposób przypodobać się Justinowi Bieberowi - twierdzą amerykańskie media.

 • Szkoła

  ...chłopak odkryje podstęp przyjaciółek swojej dziewczyny?

 • Dyrektorka szkoły: Twerking demoralizuje młodzież. Koniec z tym!

  Sue Maguire, dyrektorka szkoły średniej w Bennington w stanie Vermont odwołała doroczną zabawę z powodu plagi twerkingu.

Wideo na temat: niskie dziewczyny
 • Dziewczyny

  Muzyka, marzenia, miłość i odwieczne pytanie, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Kiedy Eve zaczyna pisać piosenki, stosując je jako metodę na radzenie sobie z problemami, nie spodziewa się, że zupełnie odmienią jej dotychczasowe życie. "To film o ulotnej chwili, w której uświadamiasz sobie, czego pragniesz od życia, gdy wciąż jesteś pełen entuzjazmu i poznajesz ludzi, którzy myślą podobnie jak ty, a możliwości wydają się nieograniczone" - mówi Barry Mendel, producent filmu. Dla...

 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.

Dyskusje na temat: niskie dziewczyny